Princ William a Kate Middleton zverejnili nádhernú fotografiu: Tento detail neušiel pozorným fanúšikom kráľovskej rodiny

Kristína Hagarová

Foto: TASR/AP

Princ William a jeho deti sa vedia poriadne dobre zabaviť. Ako každý rok, tak aj tento raz zverejnili krásnu fotografiu pri príležitosti Dňa otcov. A zdá sa, že sa dobre vyšantili.

Ako uvádza portál People, princ William je na fotografii spolu so svojimi deťmi, princeznou Charlotte a princom Georgom a Louisom. Všetci štyria sa s chuťou smejú, pričom fotografia bola vytvorené počas ich dovolenky v Chorvátsku minulý rok na jeseň. „Všetko najlepšie ku dnešnému Dňu otcov všetkým otcom a starým otcom po celom svete,“ napísali.

Fotografia, ktorá hovorí za všetko

Princ William už 21. júna oslávi 40 rokov. V roku 2020 zverejnili čiernobielu fotografiu a predtým ešte jednoduché rýchle video, na ktorom boli okrem Williama aj princ Charles, tiež otec Kate Middleton a princ Philip. Na videu bol princ William so svojím bratom Harrym a Charlesom v Balmoral, keď boli ešte malí, tiež otec Kate Middleton, ktorý viedol svoju dcéru uličkou na svadbe a tiež fotografia kráľovnej Alžbety a princa Philipa s ich vnúčatami.

Mnohí si na fotografii všimli, že George akoby Williamovi z oka vypadol, no všetky tri deti sa na svojho otca naozaj podobajú. Kate tiež pred mesiacmi vtipne poznamenala, že jediné dieťa, ktoré sa aspoň trochu podobá na ňu je najmladší Louis.

0
Komentovať