15 (+ bonus) olympijských športovcov, ktorí by mohli pokojne pracovať v modelingu

Lucia Mužlová

brightside.me

Olympijské hry pútajú pozornosť miliónov ľudí po celom svete. Nie pre každého je však sledovanie športových výkonov zábavné. Niekedy najmä pre ženy. Tento článok je pokus, ako pritiahnuť k televíznym obrazovkám aj ženské pohlavie. Pozrite si týchto 15 „horúcich“ účastníkov tohtoročnej olympiády, kvôli ktorím sa oplatí prenosy sledovať. Nezabudnite aj na článok o tom, ako sa menil mužský sexsymbol za posledných 100 rokov.

Článok pokračuje pod videom ↓

Ning Zetao – čínsky plavec

sexisportovci1
alanilagan.com/instagram.com

Víťaz zlatej medaily na 100 metrov voľný spôsob z roku 2015 a štvornásobný víťaz Ázijských hier. Ning sa stal prvým ázijským športovcom, ktorý na majstrovstvách vyhral pre svoju krajinu zlatú medailu v šprinte voľným spôsobom.

Tom Daley – britský potápač

sexisportovci2
mirror.co.uk/instagram.com

V marci 2008 sa Tom Daley stal najmladším človekom, ktorý vyhral zlatú medailu na majstrovstvách Európy. Jeho olympijské trofeje už zahŕňajú aj dve bronzové medaily (vyhral v rokoch 2012 a 2016).

Camille Lacourt – francúzsky plavec (znak)

sexisportovci3
theparisianeye.com/instagram.com

Trojnásobný majster Európy a štvornásobný majster sveta Camille sa špecializuje na závodné plávanie a znak. Je ženatý s Valerie Begue a je otcom štvorročnej dcéry, Jazz.

Federico Grabich – argentínsky plavec

sexisportovci4
fedegrabich/instagram.com

Federico získal štyri medaily (vrátane zlata) na juhoamerických hrách v roku 2010 a jednu zlatú medailu v Toronte v roku 2015.

Chad le Clos – juhoafrický plavec

sexisportovci5
chadleclos92/instagram.com

Olympijský víťaz a mnohonásobný majster sveta. V roku 2012 získal na olympijských hrách v Londýne zlato na 200 metrov v motýliku. V tomto roku zatiaľ vyhral jednu striebornú medailu.

Pokračovanie na ďalšej strane…

Najnovšie články