Muž sa pochválil fotografiou jedla, ktoré uvaril, ľudia sa mu vo veľkom smejú. Všimnete si to aj vy?

Hyriaková Kristína

Foto: unsplash

Varenie je činnosť, ktorú väčšinou zvláda každý dospelý človek. Niekomu to ide lepšie, niekomu to zase ide horšie, no pravdou je, že každý sa musí učiť sám.

Základom je jedlo správne dochutiť a nenechávať nič nedovarené. Pre niekoho je to však problém, hlavne keď nemá k vareniu vôbec žiadny vzťah. Portál Mirror informoval o mužovi, ktorého kulinárske umenie sa stalo na sociálnych sieťach virálne. V skutočnosti si však výslužil množstvo komentárov za to, ako vtipne sa rozhodol zdieľať fotografiu svojho začínajúceho úsilia naučiť sa variť.

Vtipkovanie na správnom mieste

Na fotografii bola panvica plná ochuteného kuracieho mäsa s paprikou. Ukázalo sa však, že mužovi sa ani nepodarilo odlepiť nálepku zo zeleniny predtým, než ju pridal na panvicu. Ľudia sa tiež smiali z toho, akým spôsobom bolo jedlo „nakrájané“. „Naučiť sa variť mi ide skvele,“ vtipkoval.

Nálepka na paprike

„Papriku ste trhali holými rukami?“ spýtala sa jedna komentujúca.  „To ste to len tak trhali zubami?“ Ľudia sa veľmi smiali aj z toho, že nechal na zelenine spomínanú nálepku. Jeden dobromyseľný človek sa ho však aj zastal, aby ľuďom povedal, že keď človek zje nálepku, nič sa mu nestane. „Aj naučiť sa variť je proces, ktorý má veľa pokusov a omylov. Dôležité je, že sa snažíte!“

Aj takéto príspevky na sociálnych sieťach sú dôkazom, že ľudia potrebujú niečo, na čom sa pobavia. Aj toto v týchto časoch vyvolá pozitívne reakcie a ľudia sa aspoň zasmejú.

Najnovšie články