Ben Affleck a Jennifer Lopez mnohých ľudí prekvapili: Takto bude vyzerať ich druhá svadba

Hyriaková Kristína

Foto: profimedia

Ben Affleck a Jennifer Lopez oslavujú svoj novomanželský život. Preto sa rozhodli, že budú mať ešte jednu svadbu, ktorá bude trvať niekoľko dní.

Článok pokračuje pod videom ↓

Ako uvádza portál FoxNews, šťastný pár uzavrel manželstvo takmer pred mesiacom v Las Vegas počas polnočnej ceremónie, ktorej svedkami bolo len pár ľudí, vrátane ich detí. Teraz sa rozhodli, že to s priateľmi a známymi poriadne oslávia. „Všetko to bude o J. Lo. Ben chce, aby sa ich veľký deň sústredil na ňu,“ povedal zdroj.

Oslavy by mali pokračovať počas víkendu

Svadba číslo dva by sa mala odohrať tento víkend a pozvané sú mnohé celebrity, napríklad Matt Damon, Jimmy Kimmel, Benov brat Casey Affleck a Drea de Matteo. Očakáva sa tiež, že Jennifer bude mať na sebe šaty Ralph Lauren vyrobené v Taliansku. Súčasťou osláv bude grilovanie a piknik a začne sa už v piatok, a to skúšobnou večerou. Samotná ceremónia začne v sobotu.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Jennifer Lopez (@jlo)

Ben a Jennifer sa zasnúbili prvý raz v roku 2002 a plánovali sa zobrať v septembri 2003, no svadbu odložili a nakoniec svoj vzťah ukončili. Svoj románik obnovili v apríli 2021. Zasnúbenie oznámili začiatkom roka 2022 a svoj vzťah spečatili tesne po polnoci 17. júla 2022.

Jennifer je šťastnejšia ako kedykoľvek predtým

Jennifer podľa všetkého dokonca prijala Benovo priezvisko Affleck. „Dokázali sme to. Láska je krásna. Láska je láskavá a ukázalo sa, že láska je trpezlivá. Až 20 rokov trpezlivá,“ napísala Jennifer Lopez o intímnej svadbe, o ktorej povedala, že je to presne to, čo sme chceli. „Mali pravdu, keď povedali, že všetko, čo potrebujete, je láska. Sme tak vďační, že máme novú úžasnú rodinu a život, z ktorého sa tešíme.“

Najnovšie články