Nočné telefonáty Kate Middleton a princa Harryho. Princezná z Walesu je odhodlaná byť mu oporou

Dana Kleinová

Foto: profimedia

Podľa najnovších informácii princezná z Walesu ľutuje svojho švagra. Vyzerá to tak, že je odhodlaná udržiavať mier v rodine. 

Článok pokračuje pod videom ↓

Ako informuje portál Mirror, hoci má princ Harry narušený vzťah so svojou rodinou, a tiež s bratom Williamom, jeho švagriná Kate je odhodlaná udržiavať mier v rodine a byť mu oporou v ťažkých časoch. Napätý rodinný vzťah začal približne pred tromi rokmi a vojvoda a vojvodkyňa zo Sussexu odvtedy šírili niekoľko hanlivým obvinení voči rodine.

Foto: profimedia

Kate nechce drámu, ale uzmierenie

Meghan obvinila Kate, že ju rozplakala len niekoľko dní pred svadbou v roku 2018, zatiaľ čo Harry tvrdil, že jeho brat princ William ho opustil vydeseného, keď na neho kričal počas summitu v Sandringhame. Zdroj blízky rodine však najnovšie uviedol, že princezná z Walesu sa snaží túto drámu prekonať.

Zdroj tvrdí, že Kate a Harry sú v kontakte a vymieňajú si nočné telefonáty. Kate sa vraj takto snaží „vydláždiť cestu pre dlhodobý mier s celou rodinou.“ Jej manžel to však necíti rovnako a nie je pripravený urovnať vzťahy. Zdroj uviedol, že William veľmi jasne povedal, že ešte nie je pripravený sadnúť si s Harrym, aby sa pokúsil napraviť ich nalomený vzťah. Prezradil však, že Kate Harrymu stále hovorí, že existuje veľa ľudí, ktorí „si zakladajú na tom, aby bol šťastný.“

Foto: profimedia

Harry si cení jej oporu

V rozhovore pre magazín Closer zdroj dodal: „Pre Harryho to znamená strašne veľa, že mu naďalej prejavuje podporu. Najmä v zúfalých časoch, ako je tento. Momentálne je jej ho veľmi ľúto. Vidieť, ako prechádza všetkými týmito neúspechmi, je veľmi ťažké, ťahá ju to za srdce.“

Povedal, že Kate sledovala, ako Harry prechádza „veľmi zjavným stresom a odmietnutím“, a tak mu počas ich nočných telefonátov ponúkala nielen oporu, ale aj rady.

Najnovšie články