Je celá Ruža pre nevestu podvod? Divákom neušiel detail, ktorý vyvolal mnohé diskusie a pobúrenia

Dana Kleinová

Reprofoto: VOYO/TV Markíza

Diváci si v Ruži pre nevestu všimli detail, ktorý ich rozrušil. Začali diskutovať o tom, či je Radko skutočne úprimný, alebo sa riadi podľa scenára.

Článok pokračuje pod videom ↓

Druhá séria Ruže pre nevestu priniesla množstvo nečakaných zvratov, ale priniesla aj rôzne pochybnosti. Divákov znepokojili telefóny súťažiacich, o ktorých sa neskôr ukázalo, že im ich dala produkcia, aby sa mohli fotiť a nie sú ich vlastné, a teraz majú ďalší dôvod na špekulácie o pravdivosti tejto šou.

Reprofoto: VOYO/TV Markíza

Riadi sa podľa scenára?

Diváčky si všimli, že Radko má na ceremoniáli v pravom uchu slúchadlo. Točený je pritom väčšinou zľava a tak tento detail nepozornému divákovi jednoducho unikne. Keď však na konci objímal vypadnutú Nikoletu, divákom sa naň naskytol priamy pohľad. A rýchlo to vyvolalo diskusie.

Zatiaľ čo niektoré diváčky v komentároch tvrdili, že slúchadlo má preto, aby mu radili čo povedať a je to znak toho, že šou funguje na základe scenára, iné zas vysvetlili, že je to úplne normálne a jednoducho v každej šou dostávajú účastníci pokyny od produkcie, aby vedeli, čo sa deje.

„Veď to je normálne, je to iba šou a každý má robiť to, čo im povedia, to je celé,“ vysvetlila jedna komentujúca a ďalšia sa hneď pridala: „Veď je to technika pre zabezpečenie dobrého chodu relácie. Že vás toto tlačí!“ 

Tretí komentár zas znel: „Veď určite dostáva cez to inštrukcie, či sa záber podaril, kam sa má presunúť, možno otočiť… normálka.“ Štvrtá sa rovno rozhodla demonštrovať, aké typy pokynov Radkovi chodia do ucha. Napísala: „Radko, vystri sa… postav sa sem… Radko, nebuď retard… Radko, usmej sa… Radko, spláchni za sebou.“

Stalo sa to znova

Najnovšie články