Svetoznáma herečka všetkých šokovala. Na červenom koberci prezradila, že čaká tretie dieťa

Dana Kleinová

Foto: Instagram (claireholt)

Oznámenie priamo z červeného koberca. Budúca trojnásobná mamička na akcii ukázala svoje tehotenské bruško a o svoje pocity z očakávaného potomka sa podelila aj na sociálnej sieti. 

Článok pokračuje pod videom ↓

Herečka Claire Holt a jej manžel Andrew Joblon čakajú tretie dieťa. K malému Jamesovi a Ellie tak čoskoro pribudne súrodenec. Claire, známa z Upírskych denníkov, to oznámila vo veľkom štýle na premiére jej najnovšieho filmu Killers of the Flower Moon. V šatách od Lanvin tak zažiarila na filmovom festivale v Cannes, súčasťou ktorého bola aj spomínaná premiéra. Píše o tom ETONLINE.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Claire Holt (@claireholt)

Hviezda večera

34-ročná austrálska herečka zvolila pre tento večer výrazné šaty, v ktorých vyniklo jej tehotenské bruško. Budúca mamička sa tak postarala o to, aby bolo jej bábätko hviezdou večera a sama naň upozornila tým, že si pri fotení držala bruško.

Zdieľala novinku na Instagrame

So šťastnou novinkou sa s fanúšikmi podelila aj na sociálnej sieti. Hviezda upírskych seriálov zdieľala príspevok s popisom „me & no 3“, v preklade „ja a číslo 3“. Príspevok obsahoval sériu fotografií z jej hotelovej izby, na ktorých predvádza svoj večerný outfit. Claire si navyše robila srandu z toho, že jej bábätko miluje francúzsky chlieb a bavila sa na tom, ako rýchlo jej narástlo bruško.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Claire Holt (@claireholt)

Radosť kolegýň

V komentároch, samozrejme, nechýbali jej herecké kolegyne zo seriálov. Nina Dobrev, Candice King, Kayla Well či Danielle Campbell, s ktorými si Claire zahrala v Upírskych denníkoch a ich pokračovaní The Originals, nešetrili slovami radosti a gratulovali budúcej trojnásobnej mamičke.

Najnovšie články