Známa speváčka odhalila tajomstvo svojej žiarivej pleti. Netají sa tým, že používa svoje materské mlieko

Dana Kleinová

Foto: Instagram (iamhalsey)

Známa speváčka odhalila tajomstvo svojej žiarivej pleti. Svoje materské mlieko označila za superhrdinu a netají sa tým, že ho používa vo svojej starostlivosti o pleť. 

Článok pokračuje pod videom ↓

28-ročná speváčka Halsey povedala, že jej materské mlieko je superhrdinom v starostlivosti o pleť, keďže obsahuje množstvo antioxidantov. Svoj vzťah k vlastnej pokožke prehodnotila, keď sa stala mamou a teraz si dáva pozor na výrobky, ktoré používa. Informovala o tom Tyla.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa halsey (@iamhalsey)

Materstvo zmenilo jej postoje

Speváčka a jej partner Alev Aydin privítali na svete svojho syna Endera v roku 2021. Po tom, ako Halsey oznámila svoj pôrod, prezradila, že sa cíti vďačná za najvzácnejší a euforický pôrod, poháňaný láskou. To, že sa stala mamou, navyše zmenilo aj jej postoj k starostlivosti o pleť a ona začala prehodnocovať, čo si na svoju tvár dáva.

V rozhovore pre časopis Nylon prezradila: „Vždy som si bola vedomá toho, čo si dávam na pokožku, no až keď vás začne vaše dieťa bozkávať, alebo sa k vám túliť, začnete si oveľa viac uvedomovať, čo máte na tvári.“ Po pôrode syna začala používať sérum s kolostrom, no to nie je všetko.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa halsey (@iamhalsey)

Využíva materské mlieko

Halsey maximálne dôveruje liečivým účinkom materského mlieka. Vysvetlila: „Začala som dojčiť a prišla som na to, že materské mlieko je najlepšia zložka starostlivosti o pleť, pretože je plné antioxidantov a dobrých tukov a látok, ktoré urýchľujú proces hojenia.“  

Nespolieha sa však len na jeho účinky, ale využíva tiež kyselinu hyalurónovú, na ktorú tiež nedá dopustiť. Tú primiešava do rôznych sér či pleťového mlieka a používa ju tiež ako masku na pery. Speváčka je navyše zakladateľkou svojho vlastného kozmetického radu s názvom About-Face.