Rozdiel medzi nimi je 16 rokov a nemôžu si to vynachváliť. Heidi Klum zverejnila, prečo je lepšie mať mladšieho partnera

Dana Kleinová

Foto: Profimedia

Obľúbená modelka prezradila, aké sú podľa nej výhody mladšieho partnera. S manželom majú 16-ročný vekový rozdiel a jej to maximálne vyhovuje.

Článok pokračuje pod videom ↓

Ako píše portál Tyla, 50-ročná modelka je vydatá za 34-ročného nemeckého gitaristu Toma Kaulitza, pričom dvojica sa zosobášila v roku 2019. Heidi má štyri deti s bývalým manželom Sealom a nedávno vysvetlila, ako sa jej spoločenský život rozbehol, keďže sú už všetci štyria tínedžeri. Teraz v otvorených rozhovoroch pokračuje a vysvetlila, prečo je vďačná za mladšieho partnera.

Foto: Profimedia

Môže si užívať život

„Keď máš štyri deti, držia ťa hore dňom aj nocou, pretože, ver mi, pri štyroch  vždy jedno – buď má jedno horúčku, ďalšie má zlý sen… vždy sa niečo deje,“ povedala Heidi pre Fox News Digital. Teraz sú už všetci tínedžeri, s tým, že najstaršia Leni má 19 a najmladšia Lou 14, a tak má Heidi čas nielen na seba, ale môže si užívať aj život po boku mladšieho manžela.

„Je zábavné ísť do klubu. Väčšinu času si užívam hudbu. Idem do klubu a rozhliadam sa okolo seba a hovorím si: ‚Som tu najstarší človek?‘ A hovorím si: ‚Myslím, že áno‘,“ vysvetlila modelka.

Heidi už v minulosti pritom priznala, že sa vôbec netrápila myšlienkou, že jej manžel je od nej o toľko mladší, kým jej to všetci nezačali vyhadzovať na oči. „V poslednom čase mi môj vek pripomínajú iní ľudia, a nie ja. Môj priateľ je odo mňa o veľa rokov mladší a veľa ľudí to spochybňuje a pýta sa na to,“ povedala pre InStyle v roku 2018. Heidi vtedy vysvetlila, že si na ich vekový rozdiel spomenie len vtedy, keď jej to ľudia pripomenú, inak to v ich vzťahu nepociťuje.

Najnovšie články