Na oficiálnu návštevu si obliekla kúsok za 20 eur. Kate Middleton opäť svojím outfitom vyvolala rozruch

Kristína Hagarová

Foto: profimedia

Princezná a princ z Walesu sa počas návštevy južného Walesu postavili proti sebe na rotopede a Kate bola korunovaná za víťazku, a to napriek tomu, že mala na sebe suknu a topánky na opätku. 

Článok pokračuje pod videom ↓

Ako informuje portál Daily Mail, William a Kate sa stretli s miestnymi komunitami, aby podporili iniciatívy v oblasti duševného zdravia. Zúčastnili sa hodiny spinningu, aby si vypočuli, ako špoet a cvičenie môžu podporiť duševné zdravie. Po 45-sekundových pretekoch, kedy sa Kate dokonca opýtala, či jej to môžu trochu sťažiť, bola vyhlásená za víťazku a dostala aj malú trofej.

Foto: profimedia

Vyhrala aj v sukni a opätkoch

Kate sa objavila v dobrej nálade, v elegantnom bielom roláku a krémovom kabáte. Najviac však zaujala práve vzorovaná sukňa zo Zary, ktorá má hodnotu 20 libier, teda približne 22 eur. Kate je známa tým, že obľubuje aj luxusnú módu, no nebojí sa ukázať sa aj v lacnejších kúskoch, ktoré si môže dovoliť takmer každý.

Foto: profimedia

Dizajnérske kúsky s cenovo dostupnými

Takto kombinuje dizajnérske kúsky s cenovo dostupnými. Zároveň sa tiež často ukazuje v „recyklovaných“ kúskoch a nemá problém si na seba obliecť jedny šaty aj viackrát. Sukňa mnohých ľudí zaujala aj preto, že opäť poukázala na princeznú Dianu, ktorá mala tiež v obľube podobné kúsky.

Stretli sa s deťmi aj športovcami