Meghan a Harry svoj boj prehrali. Nevyšla im dôležitá vec, o ktorú sa snažili niekoľko rokov

Hyriaková Kristína

Foto: Profimedia/ TASR AP

Mnohým ľuďom, ktorí sledujú kráľovskú rodinu, prišli posledné roky ako boj Harryho a Meghan proti zvyšku rodiny. Niektorí si mysleli, že konflikt ustane po úmrtí princa Philipa a neskôr po smrti kráľovnej Alžbety, no nestalo sa tak.

Článok pokračuje pod videom ↓

Ako informuje NZHerald, princ Harry a jeho manželka Meghan Markle strávili posledné roky vyčerpávajúcim a nekonečným bojom rozumu a PR stratégie proti „Firme“, teda kráľovskej rodine. Napriek veľkej snahe skončili na strane porazených. Za posledné mesiace obaja vložili veľa energie do kritiky kráľa Karola, Kamily, princa Williama a Kate Middleton, ale tiež monarchii ako celku.

Foto: profimedia

Na kráľovskú rodinu vypustili bomby

Vytiahli nevhodné a rasistické otázky o farbe pleti nenarodeného princa Archieho, titulmi, ktoré automaticky nedostali, slzy, odopreté objatia, poklony a podobne. Princ Harry zároveň prezradil, že ho jeho otec po smrti matky neobjal, ale aj to, že do neho William strčil.

Foto: Instagram (misanharriman)

Kráľovská rodina to ustála

Po množstve rozhovorov, ktoré dali, dokumente na Netflixe, ale aj viac ako 400-stranách knihy, ktorú Harry napísal, je však jasná jedna vec. Kráľovská rodina je úplne v poriadku a ide ďalej, ako keby sa nič nestalo. Príjemné to pre nich určite nebolo, no ustáli to aj bez verejných vyjadrení a útokov na Meghan a Harryho. Mimo toho je verejne známe, že taktiež dostali pozvánku na korunováciu kráľa Karola.

Foto: profimedia

Zvládli to aj bez vyjadrení

Napriek tomu, že hovorili o tom, že Meghan nedostala podporu, ktorú potrebovala, keď mala samovražedné myšlienky a spustili obrovskú diskusiu, keď prezradili, že pred narodením Archieho sa diskutovalo o tom, ako veľmi tmavá bude jeho pleť, popularita kráľovskej rodiny príliš neklesla. Harry povedal, že jeho manželke sa nikto neospravedlnil, hoci to vyžaduje, aby mohli ísť ďalej.

Popularita je stále vysoká

Najnovšie články