Koráliky navliekla na obyčajný špagátik, spravila slučku a vzniklo niečo úžasné! Pri pohľade na tieto letné ozdoby sa doslova roztopíte a budete ich chcieť tiež

Monizz

Práve leto je časom, kedy je povolené naozaj všetko. Medzi to všetko patrí aj bezbrehé tvorenie, kreativita a fantázia, ktorá dokáže vytvoriť tie najkrajšie umelecké diela. Pozrite sa, aké nádherné ozdoby vzniknú spojením korálikov, umelých kvetov, či jednoduchých farebných ozdôbok na obyčajnej šnúrke.

Článok pokračuje pod videom ↓
takprosto.cc

Na pláž!

Presne takéto ozdoby na nohy sa perfektne hodia na pláž, k jednoduchým sandálom, či len tak naboso na záhradnú párty. Zamiluje si ich každá módna maniačka a očarí nejedno mužské oko. Tieto štýlové ozdoby na chodidlá sú nielen veľmi sexi, ale nádherné tvarujú chodidlo. Podobajú sa zmyselnej hene, ktorú radi nosia indické ženy. Ibaže hena je maľovaná a tieto ozdoby sú vyrábané ručne. Ak si dobre všimnete spôsob, ako drží slučka na prste, bez problémov si ich vyrobíte aj vy sami a presne podľa vašich predstáv.

takprosto.cc

Cena za takéto dekorácie sa v bižutériách a módnych butikoch pohybuje pomerne vysoko. Prečo by ste však platili, keď môžete mať vlastnú ozdobu?

takprosto.cc

Na takúto nádhernú ozdobu vám postačí len zopár umelých alebo textilných kvietkov, obyčajná pevnejšia šnúrka, prípadne špagát a vaše vlastné prsty.

takprosto.cc

V bižutériách a butikoch si túto dekoráciu viete zakúpiť v rôznych prevedeniach. Najčastejšie však vykladanú kamienkami, perličkami, umelými drahokamami.

takprosto.cc

Aj keď sa možno zdá, že perlovú dekoráciu si možno len kúpiť, ak sa lepšie prizriete, uvidíte, že stačí perličky ponavliekať na šnúrku a slučku spraviť v tom správnom mieste.

takprosto.cc

Tie šikovnejšie ruky si vedia nádherný doplnok aj upliesť, uštrikovať, či dokonca uháčkovať.

takprosto.cc

Háčkované a v prírodných farbách z vás spraví skutočnú divu pláže.

takprosto.cc
takprosto.cc

Ak sa obávate, že ozdobu budete môcť nosiť len naboso, tu je dôkaz, že nádherne vynikne aj na jednofarebných sandálikoch.

takprosto.cc

Oživí ich dokonca tak, že na ulici sa nebudú obzerať za vami, ale za vašimi chodidlami.

takprosto.cc

Zo všetkých najviac nás však dostali tieto prekrásne pletené kvety, ktoré pôsobia ako živé.

takprosto.cc

Páčia sa vám? Vyskúšajte si ich doma vyrobiť aj vy a uvidíte, že zažiarite.

zdroj: babskeveci.sk (M), takprosto.cc

Pozri aj: 15+ vzdušných košeľových šiat, vďaka ktorým sa budete cítiť príjemne aj počas horúčav a poskytnú vám ten najlepší komfort. Číslo 11 som si hneď kúpila

Najnovšie články