Reebok i Lacoste: ako tieto značky v priebehu rokov zmenili tvár športovej elegancie?

PR článok

zdroj: jdsports.sk

Ste pripravení na hĺbkový prierez históriou dvoch gigantov, ktorí definovali pravidlá hry vo svete streetstyle? Reebok a Lacoste sú značky, ktoré nielen prerazili na vrchol, ale aj revolučne zmenili pojem športovej elegancie.

Reebok: od aerobiku po legendu streetstyle

Spoločnosť Reebok, ktorá si získala popularitu v 80. rokoch vďaka teniskám na aerobik, sa rýchlo stala ikonou vo svete mestského štýlu. Cesta značky od priekopníka fitnessu k tvorcovi ikonických modelov tenisiek, ktoré ovládli scénu streetstyle, je ako urban legend. Spojením retro vibes s modernou technológiou v teniskách Reebok spôsobil revolúciu v pouličnej móde a stal sa neodmysliteľnou súčasťou každej kolekcie inšpirovanej ulicou.

Vezmite si napríklad tenisky Club C Extra, ktoré sú nielen trendovým doplnkom každodenného outfitu, ale aj vyjadrením osobnosti a typického súčasného streetstyle. A čo klasický model Club C 85 Leather? Je to návrat ku koreňom s moderným nádychom. Nezabúdajme ani na modely Reebok Classic Leather, ktorých jednoduchosť z nich robí obľúbené mestské streetové modely. Tenisky Reebok sú viac než len tenisky – sú históriou streetstyle, ktorá sa stále píše.

Lacoste, kde sa klasika stretáva s ulicou

Lacoste vládne nielen na kurtoch, ale aj v uliciach! S ikonickým logom krokodíla je táto značka viac ako len polokošeľa. Sú to aj tenisky so skutočným streetstylovým duchom a každý z ich modelov je kombináciou pohodlia, štýlu a kvality, ktorá je ideálna pre city vibes. Lacoste musí mať každý, kto oceňuje spojenie športovej histórie a moderného fashion flow.

Objavte Lacoste Carnaby Pro. Tenisky, ktoré sú skutočnou poctou klasickej kurtovej obuvi. Vďaka minimalistickému dizajnu a streetstyle detailom sa hodia k akémukoľvek outfitu, od stretnutí v meste až po skateparky. A ako je to s modelom Lacoste Chaymon? Tieto tenisky sú pravým city chic, ktorý charakterizuje elegantný strih a decentné logá. Je to kúsok, ktorý zmenil pravidlá hry vo svete tenisiek. Nezabudnite ani na Lacoste L.12.12, ktoré prenášajú atmosféru značky priamo do ulíc. Tieto jednoduché, ale štýlové tenisky sú ideálne na vytváranie jedinečných outfitov. Každý z týchto modelov odráža ducha značky Lacoste – kombináciu športovej elegancie a mestského štýlu.

Dedičstvo novej vlny

Značky Reebok aj Lacoste majú svoje korene v inováciách a neboja sa experimentovať. Reebok prekvapil svet technológiou Pump a Lacoste uviedol na trh prvé polokošele zo syntetického materiálu.

Vďaka čomu sú tieto značky stále na vrchole? Je to jednoduché: autenticita, odvaha v dizajne a neúnavná snaha o dokonalosť. Obe značky nielen vytvárajú trendy, ale aj inšpirujú generácie. Ich výrobky sú viac než len móda – sú súčasťou mestskej kultúry.

Vyčnievajte z davu so značkami Reebok a Lacoste

Chcete mať prehľad o najnovších novinkách značiek Reebok a Lacoste? Sledujte JD Sports, kde nájdete exkluzívne modely a limitované edície. Či ste v hre už roky, alebo so streetstylom ešte len začínate, tieto značky majú niečo, vďaka čomu budete vyčnievať z davu.

PR článok jdsports.sk

Najnovšie články