Odborník odhalil tajomstvo elegancie Kate Middleton a Meghan Markle. 12 tipov, ktoré ocenia aj obyčajné ženy

Zuzana Fulopova

Určite ste si všimli, že Kate Middleton, vojvodkyňa z Cambridge a Meghan Markle, vojvodkyňa zo Sussexu, sú v každej situácii vždy jednoducho, ale pri tom elegantne zladené. Ak si myslíte, že je tomu tak preto, lebo majú okolo seba vždy tím módnych poradcov, tak vedzte, že nie vždy je tomu tak. Obe dámy sa jednoducho vedia zladiť tak, aby vyzerali vždy elegantne. Tak sa nechajte inšpirovať milé dámy!

Článok pokračuje pod videom ↓


https://www.instagram.com/p/BmVHsi4hAQa/?hl=sk&tagged=katemiddleton

Žltá farba


Len nedávno sa Meghan a aj Kate na verejnosti objavili v žiarivo žltých šatách. Ak by sme sa pozreli na staršie fotky, zistili by sme, že obe dámy majú v obľube práve žltú farbu. Obe totižto vedia, že táto farba sa hodí na všetky príležitosti. Tak sa nebojme zažiariť!

Kráľovské klobúky


https://www.instagram.com/p/BmVPzWhBV4G/?hl=sk&tagged=meghanmarkle

Pri určitých slávnostných udalostiach musia ženy z kráľovských rodín nosiť klobúky, zatiaľ čo mladé dievčatá tradičné čelenky. Ale kto povedal, že je to výsada len pre kráľovské ženy? Nebojte sa zaradiť tento doplnok do vášho šatníka a uvidíte ako vás to premení na elegantnú dámu.

Sukne s geometrickou podtlačou

Geometrické vzory úspešne oživia nudné oblečenie. Obe vojvodkyne to vedia, a preto zaradili tieto vzory do svojich šatníkov. Ich sukne doslova hýria vzormi a krásnymi strihmi. Skúste to ako oni a uvidíte, že vaše okolie bude milo prekvapené.

Krémové kabáty


Krémová farba je obľúbená u mnohých žien po celom svete. Táto farba totiž evokuje ženskosť a eleganciu, a preto nie je nič prekvapivé na tom, že kabáty v tejto farbe zaradili do svojho šatníka aj obe dámy.  Navyše sa skvelo hodí ku každej farbe, preto by nemal chýbať ani vo vašej skrini.

Sako s tričkom


Sako v kombinácii s tričkom sa skvelo hodí na každú príležitosť. Kate si kombináciu saka s tričkom obliekla pri príležitosti turné do Kanady a Meghan na výlet do Dublinskej univerzity. Navyše sako je univerzálnym kúskom, ktorý môžete nosiť v robote počas dňa a večer ho jednoducho odložíte.

Modrý kabát s bielymi detailmi


https://www.instagram.com/p/BkfIa2THOxN/?hl=sk&taken-by=meghan_markle

Určite ste si tiež všimli, že obe dámy majú v obľube modré kabáty s bielymi detailmi. Biele detaily totiž oživia jednotnú farbu kabáta, čím vyzerá viac elegantne. Ak sa vám však zdá biela farba nepraktická, zvoľte krémovú alebo šedú.

Koktejlové šaty

Aj tento druh šiat zaradili obe vojvodkyne do svojho šatníka. Obe majú v obľube klasické obtiahnuté šaty s priehľadnými rukávmi, Kate však volí dlhšiu dĺžku šiat na rozdiel od Meghan. Či už dlhšie alebo kratšie, rozhodne by ani vám nemali chýbať takýto typ šiat!

Čierne šaty


https://www.instagram.com/p/BmTEvi7AI5n/?hl=sk&tagged=meghanmarkle

Aj čierne šaty s výstrihom do tvaru V by určite mala mať každá žena. Dajú sa kombinovať s rôznymi doplnkami, čím stratia jednotvárnosť a dodajú vám eleganciu. A toto tajomstvo vedia aj obe vojvodkyne.

Džínsy s bielou košeľou


Niekedy sa tieto krásky oblečú do ležérneho štýlu rovnako, ako obyčajné ženy. Pri neoficiálnych udalostiach majú obe v obľube klasické džínsy s bielou košeľou. Ide o skromné oblečenie, ktoré však v tejto kombinácii vyzerá kráľovsky. A to obe dobre vedia!

Modré šaty

https://www.instagram.com/p/BZyOi74le0n/?hl=sk&taken-by=meghan_markle

Modré šaty sú vhodné na každú príležitosť. Súdiac podľa množstva fotografií, majú Kate aj Meghan v obľube šaty v tejto farbe. No a v kombinácii s doplnkami a lodičkami v akejkoľvek  farbe budete na výslní!

Nachádza sa vo vašom šatníku niečo z uvedených kombinácií? Dajte nám vedieť v komentároch!

Pozri aj: Všimli ste si tento jeden detail na šatách Meghan Markle? Odborník v tom má úplne jasno!

                                                                                                                                     Zuzu, adme.ru

Najnovšie články