Najlepšou voľbou na horúce leto je biela „boho“ blúzka. Tento štýl by si mala vyskúšať každá moderná žena!

Monizz

Nebolo by to prvé leto, ktoré by letel „boho“ štýl. Ide o zmes elegancie, romantiky, nezávislosti a starej aristokracie. Spravidla ide o kúsky v nežnej bielej farbe a neodolá im žiadne mužské okolo. Čo naň hovoríte?

Článok pokračuje pod videom ↓
takprosto.cc

Šarmantná divoška

Na prvý pohľad veľmi špecifický štýl je mimoriadne univerzálny. Hodí sa ku všetkému. Na romantickú vychádzku, k roztrhaným rifliam či na letné jašenie v prírode. „Boho“ je neuveriteľne nadčasový a obľúbi si ho každá žena.

takprosto.cc

Rozmarná čipka je v kombinácii s jemnou bielou tá najlepšia kombinácia na prebudenie mužských zmyslov a ženského sebavedomia.

takprosto.cc

Košieľky v „boho“ štýle sa vyznačujú aj priesvitnými miestami. Väčšina z nich neodhaľuje veľa, no tento kúsok je určený len pre jeden pár očí.

takprosto.cc

Pôsobivé a elegantné tuniky očaria nejednu dámu. Sú neuveriteľne pohodlné a dokážete v nich precestovať doslova celý svet. Nebudete sa cítiť stiesnená, no pritom budete stále krásna.

takprosto.cc

Mladé dievčatá ocenia univerzálnosť košieľok, ktoré sa perfektne hodia aj k obľúbeným krátkym nohaviciam.

takprosto.cc

Tieto kúsky nádherne vyniknú práve na dámach v najlepších rokoch. Podčiarknu ženskosť a neodhalia nič, čo by už odhalené nemalo byť.

takprosto.cc

Bohémske overaly, šaty, či voľné zavinovačky sú obrovskou devízou tohto štýlu. Zamilujete si ich po prvom oblečení. Ponúkajú pohodlie a krásu v jednom.

takprosto.cc

Krásne ženské nohavice pôsobiace na prvý dojem ako sukňa vás zahalia a zároveň odhalia.

takprosto.cc

Bohémsky štýl sa hodí ku každému typu. Neexistuje na svete žena, ktorá by v ňom nevyzerala dobre. Lepší dojem divožienky nevzbudíte v žiadnom inom oblečení. A divožienky muži jednoducho milujú.

Pozri aj: Hitom leta 2017 sú farby, kvety a sukne! 20 najkrajších kvetovaných inšpirácií, s ktorým rozkvitnete v tú najkrajšiu dámu v okolí!

zdroj: babskeveci.sk (Monika), takprosto.cc

Najnovšie články