Žena chcela poradiť, aké šaty si má obliecť na bratovu svadbu. Takúto kritiku nečakala, keď to uvidíte, pochopíte

Dana Kleinová

Foto: TikTok (@kgccx_)

Žena sa obrátila na internet, aby jej ľudia poradili, aké šaty si má vziať na bratovu svadbu. Ľuďom sa však ani jedna možnosť nepáčila a tvrdia, že výstrihmi strhne na seba všetku pozornosť.

Článok pokračuje pod videom ↓

Ako píše portál The Sun, žena, ktorá sa nevie rozhodnúť, čo si vziať na svadbu, sa rozhodla ukázať svoje možnosti na sociálnej sieti a nechať si poradiť od ľudí na internete. Zároveň prezradila, že sa snaží zladiť so svojou polovičkou, ktorá si kúpila svetloružový, a tiež mentolový oblek a Kate si kúpila v rovnakej farbe podpätky na lodičkách. Teraz už len musí prísť na to, čo si vziať k nim.

@kgccx_ Help me find a wedding guest outift please and thank you #fy #fyp #outfit #wedding #weddingguest #chooseone #pickyourfavorite #wlw #lgbt🌈 #lgbt #girlswholikegirls #dresses #ohpolly #asos @asos @Oh Polly #lesbian #bisexual🏳️‍🌈 #outiftinspo #weddingday #fashion #fashiontiktok #clothes #haul #ootd #weekend #girlfriend #girlthings ♬ original sound – Kate

Chcela poradiť

Kate vysvetlila, že hľadá perfektný outfit na bratovu svadbu, ktorý nebude príliš dievčenský a zároveň sa v ňom bude môcť hýbať a nebude jej z neho trčať bruško, keď sa naje. „Mám tu nejaké oblečenie na vyskúšanie na nadchádzajúcu svadbu. Rozhodnite za mňa,“ povedala vo videu.

Ako prvé skúsila zelené šaty s odhalenými ramenami, balónovými rukávmi a nadýchanou sukňou. Okrem toho však mali aj výrazný výstrih, ktorý sa Kate rozhodla otestovať a hoci šaty držali, zhodnotila, že do konca večera by jej spod šiat určite vykukli bradavky. S týmito šatami nebola veľmi stotožnená a diváci súhlasili. Zavrhli ich všetci do jedného a nielenže tvrdili, že sú otrasné, ale zároveň im pripadali príliš krátke.

Druhou možnosťou boli šaty v podobnej zelenej farbe. Tie už boli ale obtiahnuté, a tiež mali väčší výstrih. „Sú naťahovacie, takže mám pocit, že by som vedela pretancovať celú noc, ale trochu sa obávam, že by mohli na rodinnú svadbu príliš odhaľovať prsia,“ prezradila Kate svoje pochybnosti. Následne skúsila uvoľniť svoje brucho ako test toho, ako budú šaty vyzerať, keď sa naje a nebola veľmi spokojná. Tieto šaty boli jedným z favoritov komentujúcich, hoci si neboli istí výstrihom a tvrdili, že je to na svadbu príliš.

Favorit divákov

Najnovšie články