Princezná Diana bola inšpiráciou pre mnohé ženy. Toto je 12 okamihov, kedy jej Meghan Markle vzdala hold

Banana

Nie je novinkou, že kráľovský protokol je pomerne prísny. Aj čo sa odevu týka, povoľuje skôr strohé, jednoduché, no elegantné outfity. Niet sa čo čudovať, že Meghan stavila na istotu a zvolila základnú kombináciu čiernej a bielej, ktorá nikdy nesklame. Jej debut na tradičných dostihoch si vychutnala v krásnych šatách a klobúku značky Givenchy. Najzaujímavejším je však fakt, že princezná Diana na rovnakej udalosti vystúpila po prvý krát vo veľmi podobnom oblečení. Inšpirovala Meghan alebo je to len náhoda?

Článok pokračuje pod videom ↓

Vrátili sme sa v čase a pripomenuli si nezabudnuteľný štýl princeznej Diany. Jeho jednoduchosť, no efektnosť bola vzorom pre množstvo žien po celom svete. Zdá sa, že rovnaký štýl je typický i pre Meghan Markle, preto sme sa pozreli na prípady, kedy sú ich odevy veľmi podobné.


Rodinnú svadbu Meghan absolvovala v krásnych voľných padavých šatách s dlhým rukávom. Šaty značky Oscar de la Renta nápadne pripomínajú rovnako voľnú tuniku, ktorú na sebe mala Diana na návšteve Spojených arabských emirátov.


Jemná ružová farba, odhalené ramená a elegantné zapínanie na gombíky. Ideálny spôsob, ako vyzerať žensky a príťažlivo a napriek tomu neporušiť kráľovský protokol.


Medzi fotografiami je rozdiel 29 rokov, no je vidieť, že tento vzor je nestarnúci.


https://www.instagram.com/p/BkVlvP0BsJ1/?tagged=princessdiana

https://www.instagram.com/p/BjPQVU7HgPh/?taken-by=princessdianakateandmeghan

Rovnako obľúbená a nestarnúca je kombinácia bielej a čiernej s pruhovaným vzorom.


https://www.instagram.com/p/Bjs76k4hFUh/?taken-by=dianatribute

https://www.instagram.com/p/BhtqRa-nQC2/?taken-by=meghanmarkle_hd

Džínsy a biela košeľa, ktoré vedela Diana nosiť s gráciou jej vlastnou slušia rovnako aj Meghan.

View this post on Instagram

Classy day wear 🌴

A post shared by Mobel Piac BP (@mobelpiacbp) on

https://www.instagram.com/p/BaUkwCzn1VR/?taken-by=meghanmarkle_hd

Ostrá červená, véčkový výstrih a jednoduchý strih nechajú ozaj vyniknúť ženskú krásu.


https://www.instagram.com/p/Bgqf1xChOjp/?taken-by=princessdianamemory

Pre Meghan sú typické neutrálne alebo tlmené farby, v ktorých ju vidieť najčastejšie. Nemusí sa však báť popustiť uzdu, pretože v sýtych zelených šatách, ktoré pripomínajú outfit princeznej Diany v Saudskej Arábii vyzerá úžasne a táto farba ju skutočne rozžiarila.


https://www.instagram.com/p/BkRoOJTh_gY/?tagged=princessdiana

Podoba šiat je viditeľná, no inšpirácia Dianou z roku 1996 je už menej pravdepodobná. Meghan sa v týchto šatách objavila ešte v roku 2012, keď sa s Harrym nepoznali.


https://www.instagram.com/p/BkRkaGHBYbi/?tagged=princessdiana

Biely kabát, v ktorom sa Meghan ukázala pri oznámení ich zásnub stál skoro 700 dolárov. Ani vysoká cena však nezabránila tomu, aby bol do pár minút po zverejnení fotografií Meghan a Harryho úplne vypredaný. Následne sa začal vyrábať pod zmeneným názvom, na počesť Meghan : The Meghan wrap coat. V podobnom snehobielom kabáte bola nafotená aj princezná Diana v roku 1996.

https://www.instagram.com/p/Bii08dyn6je/?taken-by=meghanmarkle_hd

Čierne sako a nohavice a k tomu biela košeľa s volánom či viazaním je skvelou voľbou v oboch prípadoch.


https://www.instagram.com/p/BgnrX6Jhw-y/?taken-by=princessdianamemory

https://www.instagram.com/p/BkS-ubWlQ3f/?tagged=princessdiana

Jednoduchý, ženský a elegantný spôsob, akým sa Meghan Markle oblieka nám teda milo propomína Dianin štýl obliekania. Je dôkazom toho, že k tomu, aby bola žena krásna nie sú potrebné veľké výstrihy, množstvo výrazných doplnkov či bláznivé kombinácie kúskov.


Pozri aj: Ľudí pohoršila matka, ktorá stále dojčí 7-ročného syna: „Je to ako povedať deťom nie, keď chcú pohladiť alebo objať.“

 Jana, redbookmag.com