Objavila sa na verejnosti a ľudia ju skritizovali. Takto sa vraj mama obliekať nemá

Kristína Hagarová

Foto: Instagram (hjgflanagan)

Herečku Helen Flanagan opäť obvinili z toho, že sa neoblieka vhodne vzhľadom na to, že je trojnásobnou mamou. Čo si o jej výbere outfitu myslíte vy?

Článok pokračuje pod videom ↓

Ako píše portál Tyla, Helen má tri deti s bývalým snúbencom Scottom Sinclairom a má 33 rokov. Svoj vzťah ukončili po 13 rokoch, a keďže Helen je na očiach verejnosti, často ju zaplavujú zahanbujúcimi komentármi.

Poriadne ju skritizovali

Najnovšie ju skritizovali za to, že na sociálnych sieťach zdieľala záber, kde si užíva večer so svojím dieťaťom, kde si dáva pohár vína. Okrem toho sa Helen snažili zahanbiť za oblečenie, ktoré si na večer s priateľmi v meste vybrala. Vo videu na instagrame zdieľala proces prípravy. Vybrala si ružový korzetový top a džínsy, obula si sandále na opätku.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Helen Flanagan (@hjgflanagan)

„Tak toto je veľmi nevhodné pre mamu.“ „Si krásna Helen, ale tie pózy a outfity, to fakt nie.“ Našlo sa množstvo ľudí, ktorí si myslia, že ako mama by sa mala obliekať úplne inak a vhodnejšie na svoj vek. Našlo sa však aj množstvo ľudí, ktorí si myslia, že to kritici preháňajú.

„Nechápem, prečo by sa nemohla obliekať, ako chce len preto, lebo je matka. Ak sa vám nepáči, tak ju prestaňte sledovať, je to jednoduché.“ Čo si o tom myslíte vy?

Najnovšie články