Pretvára outfity celebrít a ukazuje, že ich môžu nosiť aj bežné ženy. Influencerku mnohí ľudia chvália aj kritizujú

Dana Kleinová

Foto: Profimedia / Instagram (katiesturino)

Plus-size influencerka sa rozhodla ukázať ženám po celom svete, že aj ony sa môžu obliekať ako celebrity. Získava si za to chválu, ale tiež kritiku. 

Článok pokračuje pod videom ↓

Influencerka Katie Sturino využíva sociálne siete na to, aby ukázala, že aj ženy plnších tvarov môžu byť atraktívne a obliekať sa tak, ako sa im páči. Sama seba nazýva advokátkou za prijatie svojho tela a svojím pozitívnym prístupom k plus size ženám, medzi ktoré sa sama radí, si získala už viac ako 800-tisíc fanúšikov.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Katie Sturino (@katiesturino)

Pretvára outfity

Katie vytvára rôzne príspevky, ktorými upozorňuje a vyzdvihuje ženy plnších tvarov. Napríklad, navštevuje rôzne butiky, aby zistila, či tam majú aj oblečenie v jej veľkosti, alebo sa exkluzívne zameriavajú len na štíhle ženy.

Medzi jej najpopulárnejšie príspevky však patrí jej rekreovanie celebritných outfitov. Katie sa už obliekla do outfitov rôznych modeliek, herečiek aj speváčok. Vždy si však vyberá ženy, ktoré sú známe nielen svojím talentom, ale tiež štíhlou postavou a štýlom obliekania. Nebojí sa pritom obliecť ani do krátkych tričiek, sieťovaného materiálu, či spodnej bielizne.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Katie Sturino (@katiesturino)

Za toto ju kritizujú najviac

Najnovšie články