Žena objavila v second-hande vysnívané svadobné šaty za pár eur. Pôvodne stáli viac ako 4-tisíc

Hyriaková Kristína

Foto: unsplash

Nie je žiadnym tajomstvom, že v charitatívnych obchodoch a second-handoch nájdete dosť pôsobivé kúsky, za ktoré by ste v bežných obchodoch zaplatili stovky alebo až tisíce eur.

Článok pokračuje pod videom ↓

Portál Tyla informoval o žene, ktorej sa podarilo kúpiť úžasné dizajnérske svadobné šaty za zlomkovú cenu. Influencerka Ophelia Nicoles z Alabamy si zakúpila svadobné šaty za necelých 50 eur, aj keď povedala predavačke v obchode, že šaty majú oveľa vyššiu cenu. Šaty boli od luxusnej svadobnej značky Romona Keveza.

Dizajnérske šaty za pár eur

Keď Ophelia zverejnila všetky podrobnosti o svojom nákupe svojim fanúšikom na sociálnych sieťach, uviedla tiež, že na pôvodnom štítku bola suma 4 819 dolárov, čo je približne 4 500 eur. Ophelia povedala, že sa cítila veľmi zle, keď si šaty kúpila tak lacno, ale predavačka bola šťastná, že jej ich predala za takú výhodnú cenu.

@shoelover99 #vintage #treasure #ramona #bride #wedding ♬ original sound – ophelia 🦋

Chce ich darovať

Keďže Ophelia má milióny fanúšikov a jednu svadbu už mala, rozhodla sa, že ich daruje niekomu, kto si značkovú róbu nemôže dovoliť. Vo videu taktiež prezradila, že si pamätá, ako sa pripravovala na svoj veľký deň a priala si, aby si mohla dovoliť dizajnérske šaty. „Keď som tieto šaty dávala do auta, plakala som, lebo som si spomenula, že by som dala čokoľvek za takú róbu, keď som sa vydávala. Viem, že pre niekoho z vás by to veľa znamenalo,“ povedala.

Sama povedala, že ich odmieta len tak predať a chce urobiť niekomu radosť. Natočila sa pri tom, ako si šaty skúšala a bola nadšená z toho, aké sú krásne. Fanúšikovia jej radili, aby si ich nechala pre prípad, že by sa s manželom rozhodli obnoviť manželské sľuby. Ona sa však už rozhodla.

Najnovšie články