Ak budete ovládať tieto tipy, budete stredobodom pozornosti! Tu je 8 geniálnych trikov, vďaka ktorým budete vždy vyzerať šarmantne

Monizz

Cit pre módu v sebe buď máte, alebo nie. Vyzerať pekne sa nedá naučiť, no ak to aj nie je vaša parketa, dá sa aspoň čo-to odkukať. Presne na to sú dobré módne editoriály. Vysvetlia vám, čo s čím skombinovať a ako vyzerať vkusne napriek tomu, že samým od seba vám nakupovanie a ladenie oblečenie až tak nejde.

Článok pokračuje pod videom ↓

Hovorí sa, že každý outfit o žene vypovedá viac než by sama chcela. No a to je o dôvod viac snažiť sa obliekať vkusne a podľa módnych trendov. Naučte sa, ako vyzerať a cítiť sa dobre v každej situácii. A pritom neminúť majland len na oblečenie!

Lacné a štýlové

V prvom rade si zapamätajte, že oblečenie, ktoré nosíte, by sa vám malo páčiť a mali by ste byť na 100% presvedčené, že ho chcete. Základom je pocit, preto ak by bola blúzka z novej kolekcie akýkoľvek hit, no vy sa v nej cítite čudne, nikdy ju nekupujte.

Kožená bundička je základom každého dámskeho šatníka 21. storočia. Ideálna je čierna, pretože ju viete skombinovať doslova s čímkoľvek, hodí sa dokonca aj k niektorým druhom elegantného oblečenia. Určite si ju zaobstarajte. Je presne takým základom, ako malé čierne šaty do spoločnosti.

Ešte večer si naplánujte a prichystajte, čo si oblečiete na druhý deň. Ušetrí vás to ranných nervov a zmätkov a zaručene si neoblečiete nič, čo by k sebe vôbec neladilo.

Nezabúdajte ani na také detaily, ako je spodná bielizeň. Mala by vám sedieť dokonale, žiadne zárezy a najlepšie je používať bavlnenú. Čipka v mnohých prípadoch robí najmä pod priliehavejším oblečením nepekné obrysy a hrbolčeky. Pri hladkých materiáloch sa tomuto zaručene vyhnete.

Veľmi módnou záležitosťou je nosenie košele. Dnes letia všetky druhy – klasické, formálne, voľné, oversize, ale aj tie na uzol. Košeľou nikdy nič nepokazíte.

Aby ste ušetrili peniaze, kupujte si oblečenie, ktoré je bavlnené. Ušetríte si tým mnoho problémov. Vlna a bavlna sa praním nedeformujú. Aspoň nie, ak sú materiály kvalitné. Zatiaľ čo polyester, viskóza a všetky ostatné umelé materiály praním strácajú svoj tvar a častokrát sú už po pár praniach celkom zmenené.

Aby ste sa vyhli trápnym momentom, skúste nakupovať v obchodoch, do ktorých nechodí celé mesto. Budete originálnejšia a zároveň sa nestretnete kolegyňu v tých istých šatách. Na tento účel sú najlepšie second-handy, v ktorých nájdete veci, o akých sa vám ani nesnívalo. Zbúrajte predsudky a choďte sa do nich prehrabať!

Dôležité sú aj šperky. Aj dámy s tým najjednoduchším štýlom obliekania sú krásne, ak si na krk zavesia výrazný náhrdelník a nemusí byť vôbec trblietavý. Dnes je výber bižutérie obrovský, stačí len doladiť farby a outfit je na svete.

Pozri aj: Zúčastnil sa natáčania Take me Out, a potom spáchal samovraždu. Mladíkovi k otrasnému činu zrejme dopomohla aj šou

zdroj: babskeveci.sk (M)