Objednala si nádherné šaty, keď jej prišli, neverila vlastným očiam. Tak toto im teda nevyšlo

Kristína Hagarová

Foto: unsplash

Nakupovanie online vždy predstavuje istý risk. Nikdy neviete, čo vám príde a to, čo je na obrázku, môže v skutočnosti vyzerať úplne inak. 

Väčšina obchodov v súčasnej situácii funguje hlavne online, a preto sa ľudia snažia urobiť všetko preto, aby sami seba potešili nejakým nákupom a obchody im vychádzajú v ústrety. Ako však informoval portál The Sun, nie vždy sa to, čo objednáme, zhoduje s tým, čo je na obrázku. A to sa naučila aj Anna Dinh, ktorá na svojom TikToku zdieľala neuveriteľný rozdiel medzi šatami, ktoré si objednala a tými, ktoré jej prišli.

@annadinhcan’t ever trust ordering dresses online smh 🤦🏽‍♀️##greenscreen ##NBAIsBack ##needtoknow ##PerfectGifts♬ original sound – Madeline

Vyzerali úplne inak

Za šaty dala 200 dolárov, čo je približne 164 eur. To, čo jej prišlo, však nevyzeralo vôbec ako produkt na obrázku. „Róba“ bola prakticky priehľadná a mala oveľa menej trblietok ako na obrázku. Anna zdieľala vedľa seba fotografie šiat, ktoré chcela a tých, ktoré jej skutočne prišli. „Nemôžem nikdy dôverovať objednávaniu šiat online,“ pridala.

Objednali ste si niekedy z internetu niečo, čo nakoniec vyzeralo úplne inak ako na obrázku? Dajte nám vedieť v komentároch.

0
Komentovať