Disney vytvoril unikátnu kolekciu svadobných šiat. Inšpiráciou mu boli obľúbené princezné z rozprávok

Kristína Hagarová

Reprofoto: Youtube (Disney Parks)

Práve okolo Valentína sa spoločnosť Disney rozhodla, že uvedie na trh oficiálnu kolekciu svadobných šiat Fairy Tale Weddings 2022.

Článok pokračuje pod videom ↓

Ako uvádza portál Tyla, v celej kolekcii nájdete šaty inšpirované vašimi obľúbenými princeznami z rozprávok od Disney. Pokojne teda môžete mať svadobné šaty ako Snehulienka, Ariel, Pocahontas, ale aj Rapunzel či Jasmina a ďalších. Šaty sú dostupné v rôznych veľkostiach a ich ceny sa pohybujú od 1 799 dolárov, čo je pribižne 1 573 eur a sú určené pre všetky nevesty, ktoré majú dosť odvahy snívať.

Šaty ako pre princeznú

Svoju svadbu môžete takto premeniť na rozprávku aj vy a máte na výber od dramatických šiat s obrovskou sukňou, až po kultivovanejšie šaty, ktoré nemajú až taký dramatický efekt. Jednotlivé princezné môžete v šatách vidieť priam jednoznačne. Kým šaty inšpirované malou morskou vílou Ariel vyzerajú ako morská pena a majú v sebe trochu nadýchanosti, šaty Jasminy sú zase modernejšie a dobrodružnejšie.

Svadobné šaty si budú môcť nevesty kúpiť vo vybraných svadobných predajniach v USA, Kanade, Portoriku, Mexiku, Spojenom kráľovstve a v Írsku. Celú kolekciu môžete nájsť TU.