Obujte sa do najmódnejších kúskov tejto sezóny a buďte štýlové! Predstavujeme vám horúce trendy jesene a zimy 2017

KatkaR

Horúce letné dni nám už síce dali definitívne zbohom, avšak to neznamená, že počas chladnejších a sychravých jesenných dní nemôžeme zostať štýlové. Prinášame vám najmódnejšie inšpirácie a trendy priamo zo svetových mól, vďaka ktorým sa nebudete musieť vzdať pohodlia, tepla, ani dobrého vkusu.

Článok pokračuje pod videom ↓

Víťazná červená

Jahodová, vínová, koralovočervená, bordová. Nech už stavíte na akýkoľvek materiál, výšku podpätku či štýl, výber ktoréhokoľvek odtieňa tejto teplej a vášnivej farby je túto sezónu nepochybne správnym krokom.

Vysoké čižmy

Čižmy siahajúce aspoň po kolená sa stále tešia veľkej obľube a z módy sa zatiaľ vyjsť nechystajú. Ak sa v nich cítite byť mladá, štíhla a sexy, určite nie ste sama. Práve preto módny svet ani len neuvažuje o tom, že by tento “evergreen“ vylúčil zo svojich kruhov.

Metalické odtiene

Trblietavé flitre, kovové odtiene či lesklé povrchy, prvky a aplikácie sa zo spoločenských udalostí a predvádzacích mól nahrnuli do ulíc rýchlosťou vetra a časy, v ktorých sa zlatá a strieborná nosili len na slávnostné príležitosti, sú už dávno preč. Nebojte sa skombinovať tieto odvážne kúsky a zažiariť s nimi v dave.

Nízke podpätky

Ak nie ste milovníčkou výšok a pri pomyslení na blížiacu sa svadbu či inú udalosť, pri ktorej sú vysoké podpätky akýmsi nepísaným pravidlom, najnovší trend v podobe 3-5 cm podpätkov si určite zamilujete. V podstate ide o kompromis, kedže sa v tomto prípade nemusíte úplne vzdať ani podpätkov, ani svojho pohodlia.

Kombinácia materiálov

View this post on Instagram

The perfect leather booties don't exi- 🤤 #AldoCrew

A post shared by CASSIDY NEVES (@styled_by_seven) on

Vhodnou kombináciou kože, laku, semišu, kožušiny a iných materiálov, ktoré vám zídu na um, docielite, že vás vaša obuv zahreje, budete sa v nej cítiť ako v bavlnke a navyše budete pôsobiť štýlovo a originálne. Niektoré takéto kúsky síce môžu pôsobiť trochu extravagantnejšie, no aj v tomto prípade si určite každá z vás nájde tú správnu mieru a kombináciu.

Platformy

pinterest.com

Šikovné riešenie pre ženy, ktoré sa síce nenarodili, aby boli basketbalistkami, no na verejnosti si rady dopomôžu týmto šikovným trendom, ktorý je in každú sezónu. Plusom je, že platforma je ľahko aplikovateľná na každú obuv – či už chceme siahnuť po lodičkách, teniskách či čižmách.

Pohodlie nadovšetko

Keďže krása ženy nie je merateľná výškou podpätku, môžeme bez výčitiek svedomia vybehnúť do farebnej jesene aj v pohodlných topánkach na šnurovanie. Veľmi obľúbené sú napríklad aj lakované modely či kovbojské čižmičky.

Akú obuv preferujete v chladnejších dňoch vy? Musíte si vyberať medzi funkčnosťou a štýlom? Inšpirujte nás v komentároch.

Pozri aj: Starý sveter už nikdy nevyhodím! Našla som spôsob, ako mu vdýchnuť nový život a trvalo mi to len 20 minút!

zdroj: babskeveci.sk (Katka R.)

Najnovšie články