Hitom tohto leta sú pestrofarebné šatky vo vlasoch, ktoré si môžete uviazať na milión spôsobov. Tu je 12 postupov, ako ju správne uviazať

Monizz

Leto, slnko, voda. Dokonalá kombinácia na to, aby dievčatá a ženy vyzerali krásne, a to aj napriek tomu, že páli slniečko. Pokrývka hlavu pre väčšinu žien nie je tým najvábnejším riešením, no teraz je to lepšie. V móde sú trendové šatky, ktoré môžete uviazať na sto spôsobov.

Článok pokračuje pod videom ↓

TOP 12 spôsobov, ako si uviazať šatku

Veselá so vzormi či elegantná jednofarebná. Akúkoľvek šatku doma nájdete, vyskúšajte niektorý z týchto spôsobov viazania. Váš účes bude živší a mladistvejší, okrem toho pri niektorých môžete pokojne odpútať pozornosť aj od mastnejších vlasov. Tieto všestranné metódy vám ukážu, že byť ženou môže byť neskutočná zábava. Ak sa naučíte šatku viazať, stane sa vaším neodmysliteľným letným doplnkom. Začnite sa učiť na niektorom z týchto brilantných metód.

Romantická divožienka

takprosto.cc

Exotická ako Afričanka

takprosto.cc

Nezávislá ako dieťa kvetov

takprosto.cc

Dekoratívny turban

takprosto.cc

Klasický turban

takprosto.cc

Lesná víla

takprosto.cc

Očarujúca hipsterka

takprosto.cc

Hippies

takprosto.cc

Ozdobený drdol

takprosto.cc

Vintage

takprosto.cc

Parížsky turban

takprosto.cc

Mašľa

takprosto.cc

Perfektné triky ako oživiť outfit aj počas horúcich letných dní. Nosiť vo vlasoch šatku je také nadčasové, ako ženy samotné. Pristane to každej dáme a bezpochyby oslní ako pravá Parížanka. Trend šatiek vo vlasoch tu ale bol už dávno. Také Francúzky ho však zo svojho denného stylingu nikdy nevylúčili. A urobili dobre!

zdroj: babskeveci.sk (Monika), takprosto.cc

Najnovšie články