Presťahujte sa na súkromný ostrov a za rok dostanete takmer 100-tisíc eur. Práca snov má len jeden háčik

Kristína Hagarová

Foto: unsplash

Bohatá rodina chce zaplatiť páru 120-tisíc dolárov ročne za starostlivosť o ich súkromný ostrov na Bahamách. Práca bude vyžadovať, aby pár pracoval v niekoľkých domoch.

Článok pokračuje pod videom ↓

Ako uvádza portál Unilad, počas pandémie zámožná rodina trávila veľa času na Bahamách v súkromí, očakávajú však, že sa to postupne vyrovná, preto chcú, aby sa o ich hniezdočko niekto staral. Takémuto páru bude vyplatené 100 až 120-tisíc dolárov ročne (niečo cez 99-tisíc eur) v závislosti od skúseností.

Foto: unsplash

Práca snov

Samozrejmosťou je zdravotná starostlivosť a pracovné auto. S výnimkami bude tento pár pracovať od pondelka do piatku od 8:00 do 17:00. Lucy Challenger, zakladateľka spoločnosti Polo & Tweed, ktorá prácu sprostredkuje povedala, že to je práca, ktorú je možné dostať raz za život. „Je to natoľko atraktívne, až mi klient so smiechom povedal, že je v pokušení uchádzať sa o prácu sám. Netreba dodávať, že sme boli zahltení ponukami, pretože práca bola zverejnená aj na našom webe.“

Pohovory už prebiehajú, čiže ľudia musia byť jednoznačne rýchli. Samozrejme, že existuje aj podmienka, v tomto prípade je to povolenie pracovať v USA.