Žena odmietla uvoľniť miesto vo vlaku mamičke s troma deťmi. Vyslúžila si však množstvo chvály, dôvod je jednoduchý

Kristína Hagarová

Foto: unsplash

Ženu vychválili za to, že sa odmietla vzdať svojho miesta vo vlaku pre mamu s troma deťmi. To by možno bolo prekvapivé, ale ako to už býva, v jej príbehu sa skrýva oveľa viac, než sa zdá.

Článok pokračuje pod videom ↓

O celom príbehu informoval portál Tyla. Žena, ktorá si nepriala byť menovaná vysvetlila, že sedela vo vlaku na svojom mieste, ktoré si rezervovala. Bola po operácii, takže mala bolesti a nemohla sa namáhať. Keď už pohodlne sedela, do vlaku nastúpila mamička s troma deťmi. Keď sa všetci usadili, mamička si sadla oproti nej a opýtala sa, či sú zvyšné dve miesta voľné.

Chcela, aby jej prepustila miesto

„Povedala som jej, že áno, takže sa tam posadili jej dve deti. Potom sa na mňa pozrela a povedala, že má tri deti, ktoré potrebujú miesto na sedenie a či sa tomu jednému môžem odstúpiť,“ vysvetlila. Povedala jej, že nie a vysvetlila jej, že sa zotavuje po operácii, takže stáť v preplnenom vlaku by pre ňu bolo veľmi bolestivé.

Foto: unsplash

Bola po operácii a odmietala odísť

Mamička jej však zase povedala, že má tri deti a jej odpoveď ignorovala. „Bola som unavená z toho, že ma nepočúva. Tak som jej povedala, že ma netrápi, koľko má detí, ale zostávam sedieť, pretože to potrebujem.“ Dodala, že sa môže porozprávať s vlakvedúcim, ak má nejaký problém. Mamička sa však na ňu povedala pohľadom, ktorý by mohol zabíjať.

Zastali sa jej aj ďalší cestujúci vo vlaku