Mamička pomenovala dvojičky rovnako. Ľudia sa búria, ona však tvrdí, že ich vie rozoznať

Dana Kleinová

Foto: Instagram (blueeyeboys155)

Jedna mamička sa rozhodla pre nezvyčajný spôsob, ako pomenovať svoje ratolesti. Po tom, ako sa jej narodili dvojičky, rozhodla sa im dať rovnaké mená. 

Článok pokračuje pod videom ↓

Ako píše portál The Sun, mamička sa stala virálnou na sociálnych sieťach po tom, ako odhalila mená svojich detí. Obaja chlapčekovia sa totiž volajú rovnako a meno dostali po svojom otcovi. Ľudia stihli nájsť viacero dôvodov, prečo je to nepraktické, no mamička si stojí za svojím.

Volajú sa rovnako

Mamička pomenovala dnes už 3-ročné dvojičky Branden Jr. a Branden III. s tým, že sú obaja pomenovaní po jej manželovi Brandenovi. Všetci tak majú rovnaké meno a svojím spôsobom dokonca aj poradové číslo.

Keďže po tom, ako mamička zverejnila video s ich menami, zaplavili ju vlny otázok, rozhodla sa prezradiť prezývky, ktorými svojich synčekov nazýva, aby v tom nebol chaos. Jedného z nich volá BJ a druhého zas Trey. Podľa fotiek a videí, ktoré pridáva, to navyše vyzerá tak, že chlapčekov rozlišuje aj podľa účesov. Jeden totiž zvykne nosiť vlasy rozpustené a druhý zas zapletené do vrkočov.

Kritici si neberú servítky pred ústa

Najnovšie články