Matkou sa stala až ako 50-ročná, ľudia ju vo veľkom kritizovali. Ona však má pre nich jasnú odpoveď

Hyriaková Kristína

Foto: unsplash

Slobodná mamička porodila svoje prvé dieťa vo veku 50 rokov a tvrdí, že práve vtedy nastal v jej živote ten správny čas. Verí, že je tou najlepšou mamou.

Článok pokračuje pod videom ↓

Ako informoval portál Daily Star, Kelly Clarke hovorí, že kým si vybudovala úspešnú kariéru, všetci jej priatelia sa usadili a mali rodiny. Matkou sa stala ako 50-ročná a teraz ako 52-ročná verí, že jej dcéra bude tvrdiť, že pre ňu bola tou najlepšou mamou. Kelly cítila, že je ten správny čas na založenie rodiny, nenašla však správneho partnera.

Cítila, že je ten správny čas

Preto odletela do Atén, kde otehotnela prostredníctvom darcu spermií a v roku 2021 sa jej narodila dcéra Lyla Rae. „Necítim potrebu cestovať a žúrovať, len sledovať každú minútu, ako dospieva. Som požehnaná, že s tými životnými skúsenosťami, ktoré mám, môžem Lylu viesť lepšie, ako by som to robila v mladosti.“

„Teraz sa môžem sústrediť len na ňu, pretože som spokojná s tým, čo som urobila. Nemusím sa ponáhľať a som rada, že moja cesta k materstvu bola takáto. Okrem toho ako slobodná matka ju môžem vychovávať tak, ako je to podľa mňa správne.“ Podľa jej slov je Lyla pre ňu neuveriteľnou oporou a verí, že sú úžasná rodina.

Všetko jej vysvetlí, keď bude staršia

Taktiež priznáva, že niekedy premýšľa nad tým, že je staršou mamou. „Keď bude dosť stará na to, aby pochopila situáciu, vysvetlím jej to. Budem úprimná, priamočiara a ona bude vedieť, že je všetko na svojom mieste. Jedna vec je však istá, Lyla bude vedieť, že je milovaná a že som ju veľmi chcela. Som pre ňu tou najlepšou mamou, akou môžem byť,“ povedala.

Najnovšie články