Na strednej škole ju šikanovali, ona si však povedala dosť. Mladá žena je teraz na nepoznanie

Dana Kleinová

Foto: TikTok (kittykatttt04)

Mladá žena bola ako stredoškoláčka šikanovaná. Teraz sa rozhodla ukázať, ako sa po viac než desiatich rokoch zmenila a vyzerá lepšie ako všetky dievčatá, ktoré si z nej robili srandu. 

Článok pokračuje pod videom ↓

28-ročná žena, ktorá vystupuje pod prezývkou Kat, zverejnila video, v ktorom ukázala, ako vyzerala predtým a ako vyzerá teraz. Zároveň vysvetlila, že v stredoškolských časoch bola terčom posmechu. Píše o tom New York Post.

Foto: Image by Freepik

Mali s ňou zaobchádzať lepšie

Video, ktoré zverejnila, ukazuje rôzne fotky z jej stredoškolských čias, kedy ešte nosila okuliare a potom sa náhle presúva do súčasnosti a ukazuje už dospelú nalíčenú Kat s blond vlasmi.

„Predstavte si, že by ste ma na strednej škole šikanovali len preto, aby som potom bola krajšia ako vy. Možno by som bola milšia a pokornejšia, keby sa so mnou zaobchádzalo lepšie,“ píše Kat vo videu.

Foto: TikTok (kittykatttt04)

Komentujúci sa s ňou stotožnili

Diváci Kat hneď zaplavili komentármi a stotožnili sa s jej situáciou. Rýchlo sa našlo množstvo ľudí, ktorí, tak ako Kat, boli na strednej škole milí, no krásou nevynikali a zmenilo sa to až v dospelosti.

„Stále sa len zlepšujeme,“ napísal jeden z komentujúcich.

Ďalší zas žartovali na účet šikanátorov, pri ktorých je podľa nich proces presne opačný.

„Zvyčajne sú to tie príťažlivé, ktoré po rokoch vyzerajú zanedbane. Zatiaľ čo tie ‚nie také pekné‘ s pribúdajúcim vekom žiaria,“ vysvetlila jedna diváčka.

Najnovšie články