Nepoužiteľné kúsky zo sekáča mení na unikátne outfity. Keď uvidíte, čo dokáže táto žena s oblečením, nebudete veriť

Dana Kleinová

Foto: Instagram (caitconquers)

Jedna mamička má naozaj úctyhodnú záľubu. Oblečenie totiž nenakupuje v obchode, ale pretvára kúsky, ktoré nájde v sekáči. A vďaka fotkám svojej práce si rýchlo našla tisíce fanúšikov. 

Článok pokračuje pod videom ↓

Ako píše portál Military Families Magazine, žena menom Caitlin Trantham zo San Diega sa rýchlo stala virálnou vďaka svojim šikovným rukám a fantázii, ktorá jej dovoľuje vidieť aj tie najškaredšie kúsky oblečenia ako potenciálne štýlové outfity.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Cait Trantham (@caitconquers)

Dokáže pretvoriť čokoľvek

Caitlin si vytvorila profil Cait Conquers, na ktorom pridáva premeny rôznych vyradených šiat alebo látok a dokonca na šaty pretvorila aj nákupné tašky či závesy. Vyzerá to tak, že je otvorená každej výzve a aj z oblečenia, ktoré vyzerá ako z iného storočia, dokáže vytvoriť niečo štýlové.

Natáčať tieto premeny začala približne pred tromi rokmi a odvtedy si získala viac ako milión fanúšikov na TikToku a takmer pol milióna na Instagrame. Jej internetová sláva jej dokonca pomohla získať spoluprácu s Disney.

Caitlin je manželkou vojaka a aby k nemu bola spolu s deťmi bližšie, keď nie je doma, rozhodla sa jeho starú uniformu pretvoriť na plyšové medvedíky.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Cait Trantham (@caitconquers)

Šijací stroj jej kúpila mama

Najnovšie články