Zbytočne vám pridajú kilá navyše a budete vyzerať oveľa staršie. Toto je 6 najhorších účesov, ktorým sa musíte vyhnúť

Hyriaková Kristína

Foto: unsplash

Váš účes definuje aj to, aký je váš vzhľad. Niektoré účesy vám však môžu dosť poškodiť, a to napriek tomu, že to myslíte dobre. 

Článok pokračuje pod videom ↓

Portál Obozrevatel zverejnil hneď niekoľko nešťastných účesov, ktoré vám môžu pridať kilá, ale aj roky navyše. Samozrejme, vždy záleží od vašej tváre a osobnosť tiež robí svoje. Niektoré účesy by ste však mali skutočne zvážiť.

Sassoon

Tento strih je veľmi nenáročný na starostlivosť, avšak nie je vhodný pre každého. Vašu tvár vám orámuje a teda ju opticky rozširuje a robí ju ešte okrúhlejšou, než v skutočnosti je.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Shane (@hair.by.shane)

Bob s rovnou ofinou

Bob je v posledných rokoch veľmi populárny účes a ešte stále sa drží na vrchole. Jeho rôzne variácie predvádzajú známe hviezdy, a preto sa nečudujeme, že ho preferujú ženy po celom svete. Ofina však môže zdôrazniť guľatú tvár a teda vás opäť zbytočne rozšíriť.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený BestLaceWigs (@bestlacewigs)

Na chalana

Ak máte výrazné lícne kosti, určite sa nebojíte zvoliť výrazný chlapčenský účes. S ním viete zostať ženská a zároveň veľmi odvážna. Avšak tento štýl nie je vhodný pre dámy, ktoré majú plnšiu postavu a tvár. Keďže máte zrazu na hlave málo vlasov, všetci sa zamerajú práve na vašu tvár, ktorá bude pôsobiť plnšie.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Xampeny estilistes (@xampeny_estilistes)

Pixie s vyholenými bokmi

Aj tu platí – čím menej vlasov, tým väčšie líca. Tento účes vyzerá štýlovo len na malom percente žien, no klobúk dole pred každou ženou, ktorá si na to trúfne.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený BLOND & PIXIE by Lu Bonatto (@blond.pixie)

Nepravidelný bob

Hladký bob, ktorý je vpredu dlhý a vzadu krátky, je skutočne pôsobivý a štýlový. Tento štýl bobu by ste mali určite ignorovať, keď máte okrúhlu tvár.

Trvalá

Možno ste nevedeli, že trvalá zažíva svoj veľký návrat. Kučeravé vlasy si však nemôže dovoliť každý, pretože tento účes je sám osebe objemný, čiže by ste si to mali určite rozmyslieť.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Savannah Schulz (@_vanniehair)

Čo si o týchto účesoch myslíte vy?

Najnovšie články