Šikovná vizážistka spraví z každej šedej myšky hviezdu. Keď to uvidíte, nebudete veriť, že ide o tie isté ženy

Dana Kleinová

Foto: Instagram (oxanatrunovamakeup)

Šikovnými rukami vizážistky už prešli stovky žien. A nielenže ich dokáže skrášliť, Oxana zvládne vyzdvihnúť ich prirodzené črty a tak ženy od nej odchádzajú ako vylepšené verzie samých seba. 

Článok pokračuje pod videom ↓

Vizážistka Oxana Trunova, ktorá pôsobí v Moskve, má naozaj ruky zo zlata. Dokáže totiž premeniť každú ženu, a to tak, že síce vyzerá ako filmová hviezda, stále ju však dokážete spoznať a poviete si, že perfektne zvýraznila jej prirodzenú krásu. Premeny svojich klientok zdieľa na sociálnej sieti a je vidieť, že dokáže vykúzliť krásku z každej ženy.

Vyzdvihuje ich ženskosť

Keď sa na prácu Oxany zadívate dlhšie, zistíte, že mnohým ženám spolu s kolegyňou Olgou Tarasovou skrátili vlasy na „pixie strih“, teda dĺžku vlasov, ktorú by ste skôr očakávali u pánov. A hoci sa za ženské považujú skôr dlhé vlasy, ruské vizážistky dokazujú, že aj krátke vlasy dokážu zvýrazniť ženskosť a môžu upozorniť na rysy tváre, ktoré ženy robia atraktívnymi.

Nakrátko však nestrihajú ženy vždy. V jednom príspevku dokonca priznali, že sa klientka obávala, že ju ostrihajú, no vysvetlili jej, že to robia len vtedy, keď je to potrebné. Každej žene tak nájdu strih aj vzhľad ušitý na mieru a urobia všetko preto, aby vyzdvihli jej prirodzenú krásu.

„Myšlienka magickej premeny sa mi vždy páčila. Chcem, aby sa ľudia cítili úžasne, skvele a krásne. Premeny sú navyše veľká zábava a klientky sú vždy veľmi spokojné,“ prezradila Oxana na sociálnej sieti.

Najnovšie články