Čo o vás prezrádza účes? Toto je 9 populárnych strihov, ktoré o vašej osobnosti vedia povedať naozaj veľa

Zuzana Fulopova

Vraví sa, že vlasy sú ženská koruna krásy, a preto im venujeme veľkú pozornosť a starostlivosť. Niektoré si roky nechávame ten istý účes, iné zas experimentujeme a meníme ho po každej návšteve kaderníka. Vraví sa, že zmena účesu znamená aj zmena v osobnom živote. No vedeli ste aj to, že si volíme účes, ktorý najviac odzrkadľuje náš charakter?

Článok pokračuje pod videom ↓

Ste trpezlivá, priateľská alebo romanička? To aký účes práve nosíme, si volíme podvedome. Pozrime sa, čo sa skrýva za našim účesom.

Módny look

View this post on Instagram

Lovely😘

A post shared by ScarlettJohanssonUnofficial (@scarlettjohanssonunofficial) on

Tento typ účesu si podvedome vyberajú elegantné ženy, ktoré sú ctižiadostivé a ľahko dosahujú úspech v pracovnej oblasti. Na druhej strane dosť často striedajú náladu ako počasie.

Bob

https://www.instagram.com/p/BGH4Rp6QLYk/?taken-by=jeniferlawrence_offical

Ženy s týmto účesom sú éterické bytosti s jemným, priateľským vystupovaním. Muž má pri nich pocit, že ich musí chrániť a milovať ako krehký kvet. Majú veľa priateľov a sú dokonalými poslucháčkami.

Dlhé rovné vlasy

https://www.instagram.com/p/yvCaqrLB8W/?tagged=milacunis

Kráska, ktorá ľúbi byť v centre pozornosti a má rada lichôtky. A tie dostáva často, pretože je tajomná, charizmatická a to majú muži radi!

Oholený bok

https://www.instagram.com/p/BbsGWYCFdDO/?tagged=mileycyrushair

Týmto ženám nechýba kreativita a nezávislosť. Nestarajú sa o to, čo si o nich myslia druhí. Na druhej strane – za snahou upútať pozornosť vzhľadom sa často skrýva nepokojná a citlivá povahu. Dobre to však skrývajú!

Kaskádové vlnky

https://www.instagram.com/p/Bb06swShTgq/?tagged=juliaroberts

Od prírody prirodzené ženy, ktoré sú hravé a veselé. Zvyčajne majú jasno v tom, čo chcú a idú si za tým. Rozdávajú však pozitívnu energiu a vedia vás rozveseliť. Vedia vás vypočuť a vždy poradiť, ak je to potrebné.

Krátky look

https://www.instagram.com/p/MRW9uryC1Q/?taken-by=ellen_degeneres

Ide o rebelky s mužskými vlastnosťami. Sú to nezávislé ženy, ktoré len tak ľahko niečo nerozhádže. Nezáleží im na názore niekoho iného a z toho vplýva ich praktickosť a odvaha. A to čím kratší účes, tým viac odvahy!

Geometrický look

https://www.instagram.com/p/Bb2eZmnlqLQ/?tagged=hairstyle

Žena s takýmto účesom je ako magnet pre mužov s konzervatívnym názorom. Má kreatívnu iskru, vie čo chce a to, čo chce, obvykle aj dosiahne. Svoje city skrýva za maskou vážnosti, a to sa jej vypláca.

Postupný zostrih

https://www.instagram.com/p/Bb2b8A9HTkk/?tagged=kristenstewart

Majiteľka tohto looku by sa najradšej zabarikádovala doma a úplne sa vyhla vonkajšiemu svetu. Je to romantická, zraniteľná bytosť, pri ktorej má muž pocit, že ju musí ochraňovať a brániť pred celým svetom.

Časté zmeny účesu

Dámy, ktoré často menia účes, zbožňujú výstrednosť a zmeny. Nemajú rady stereotyp,  hľadajú sa a sú nestále. Potrebujú nové skúsenosti a život v pohybe. Je to tak však v poriadku.

Zhodujú sa tieto charakteristiky s vašim typom účesu? Podelte sa o svoj názor v komentároch!

Pozri aj: Najsexi žijúci muži sveta od roku 1990 až po 2017. To, kto získal prvenstvo tento rok, vás poriadne prekvapí!

zdroj: babskeveci.sk (Zuzu)