Báli sa zostarnúť! Plastická chirurgia a botoxové injekcie zmenili tieto herečky na nepoznanie. Pri pohľade na tieto fotografie začnete svoje vrásky priam milovať

Monizz

Na svete je stále dosť žien, ktoré sa neboja starnúť. Ibaže zväčša sme to my, obyčajné a šťastné matky, manželky, partnerky. Tie slávnejšie sa so svojim vekom vyrovnávajú akosi ťažšie a celkom pochopiteľne. Keď nie sú krásne, neotáčajú sa na ne kamery. Niektorým na tom záleží až tak, že svoj vzhľad celkom pokazia.

Článok pokračuje pod videom ↓

Návštevy kozmetických salónov by boli to najmenej. Masky, masáže, vodičky, pílingy. Lenže tieto dámy navštevovali okrem kozmetických salónov aj rôzne ďalšie zariadenia, kde ich tvár zmenili na nepoznanie. Iba máloktorá z nich vyzerá aj po zákroku si ihlami či skalpelmi lepšie. Ak ste si niekedy v zrkadle povedali, že už nikdy nebudete taká krásna ako kedysi a už nikdy po vás nik neštekne, pozrite sa, ako dopadli tieto dámy. Vybrali sme fotografie slávnych žien, ktoré s plastikou začali paktovať už v mladom veku v porovnaní s tými, ktoré o svoju krás u dbali celkom prirodzene a vek im nerobil žiaden problém.

Dôsledky plastickej chirurgie

Lara Flynn Boyle narodená v roku 1970 a Charlotte Gainisbourg narodená v roku 1971

takprosto.cc

Lara pred rokmi priznala, že sa starnutia bojí a preto si už vo veku 32 rokov začala pichať botoxové injekcie. Zatiaľ čo Charlotte Gainsbourg je o rok mladšia a v živote na plastiku nepomyslela.

Pamela Anderson a Laura Dernová, obe narodené v roku 1967

takprosto.cc

Hviezda seriálu Pobrežná hliadka sa nikdy netajila svojim blízkym vzťahom k plastickej chirurgii. Bola by krásna aj bez nich, no žiaľ, osud to chcel inak. Naproti Pamele nemala Laura Dernová o injekcie a skalpely nikdy záujem. A výsledok je očividný.

Donatella Versace a Jevgenija Simonova, obe narodené v roku 1955

takprosto.cc

Pri pohľade na tieto dve známe známe dámy je všetko jasné. Úbohá Donatella to s plastikami očividne prehnala. Dnes vyzerá ako maska a len málo ľudí si ešte pamätá, ako vyzerala kedysi. Jevgenija Simonova tvrdí, že plastiku neuznáva a rada sa na seba pozerá v zrkadle. S vráskami je absolútne vyrovnaná a vek vôbec nerieši.

Anjelica Huston narodená v roku 1951 a Julie Walters narodená v roku 1950

takprosto.cc

Anjelicu si všetci pamätajú ako Mortishu z Rodiny Adamsovcov. Prešla mnohými plastickými operáciami a jej tvár dnes vyzerá takto. O tok staršia Julie Walters, ktorú poznáme ako pani Weasleyovú z filmoch o Harrym Potterovi, naopak, plastiky odmieta. A je veľmi šarmantná!

Jessica Lange a Meryl Streep, obe narodené v roku 1949

takprosto.cc

Jessica Lange bola kedysi milenkou Michaila Baryšnikova, vtedy však ešte nenechávala do svojho čela pichať botoxové injekcie. Ak by ju dnes porovnal so sympatickou Meryl Streepovou, určite by uznal, že vek dámam pristane aj bez vyhladzovania.

Priscilla Presley a Helen Mirren, obe narodené v roku 1945

takprosto.cc

Kedysi nádherná žena Elvisa Presleyho plastiky skutočne nepotrebovala. Lenže obava zo straty krásu ju priviedla až sem. V porovnaní so šarmantnou rovesníčkou Helen Mirren rozdiel žiaľ nie je zanedbateľný. Tá pod nôž nešla ani jediný raz.

Lyudmila Makskova a Galina Stakhanova, obe narodené v roku 1940

takprosto.cc

Kým Lyudmila sa o svoj výzor stará, Galina starne ako všetky ženy.

Sofia Loren a Alisa Freindlich, obe narodené v roku 1934

takprosto.cc

Sofia Lorenová je kráska z Talianska, ktorej svojho času odolal len máloktorý muž. O svoj vzhľad sa celý život starala, no v určitom veku jej to prestalo svedčať tak ako kedysi. Medzitým si krásna Alisa Frendlich podala so starnutím ruky a výsledok vidíte na fotke.

Gina Lollobrigida narodená v roku 1927 a Vera Vasileva narodená v roku 1925

takprosto.cc

Gina sa zákrokmi chirurgov netajila, zatiaľ čo Vera im verejne odporovala. Výsledok posúďte sami.

Aký máte názor na tieto premeny? Dajte nám vedieť v komentároch.

Pozri aj: Toto je dôvod, prečo sa na každých nohavičkách nachádza takéto tajomné vrecko. Vedeli ste, na čo slúži?

zdroj: babskeveci.sk (M), takprosto.cc

Najnovšie články