Jednoduchý trik na to, aby ste si na hlave vytvorili objemný vrkoč. Postačia vám len tieto dve veci

Hyriaková Kristína

Foto: Piqsels

Túžite po hustých vlasoch, no akosi sa vám stále nedarí nájsť produkt, ktorý by vám pomohol? Môžete to skúsiť aj s jednoduchými trikmi.

Článok pokračuje pod videom ↓

Vlasy sú pre mnohé ženy citlivá téma, ktorej sa nevedia len tak ľahko zbaviť. Kým niektoré nemajú problém sa kedykoľvek ostrihať, iné zase nechcú experimentovať a držia si dlhé vlasy a prirodzenú farbu.

Trik na objem

Niektoré však chcú hlavne dosiahnuť objem. Aj ten môžete dosiahnuť prostredníctvom jednoduchých trikov, vďaka ktorým budete mať vrkoč objemný ako nikdy. Na sociálnych sieťach je množstvo žien, ktoré zverejňujú videá s vlasovými trikmi, a toto je jeden z nich.

@alexamcmanaman #asktiktok What was your favorite hair hack?? This was mine! #hairhack #hairtok #hairtok2021 #2021 #tiktokquestions ♬ Do It To It – ACRAZE

Postačia vám len dve gumičky do vlasov. Tento trik zdieľala na svojom TikTok-u jedna z obľúbených influenceriek. Vlasy si gumičkou stiahnite do vrkoča, následne si ho rozdeľte podľa videa a vrchnú časť stiahnite do gumičky. Tento objem naozaj oceníte.

Najnovšie články