Čakala pochvalu, prišli len hnusné poznámky. Žena sa pochválila, že schudla 38 kíl, takúto reakciu nečakala

Kristína Hagarová

Reprofoto: TikTok (hannahwoodhams7)

Žena sa na videu rozplakala, keď odhalila hnusné komentáre, ktoré dostala k svojmu vzhľadu. Teraz pripomína druhým, aby si uvedomili, že komentovať postavu druhých ľudí nie je správne.

Článok pokračuje pod videom ↓

Ako uvádza portál News, Hannah Woodhams sa rozhodla, že schudne do svojej svadby a oblečie si vysnívané svadobné šaty. Schudla 38 kilogramov, no napriek tomu sa rozplakala vo svojom TikTok video, keď odhalila, aké komentáre jej ľudia píšu. Hannah sa chcela v dobrom pochváliť, keď si obliekla oblečenie, na ktoré predtým nemala odvahu. Svoju fotografiu zdieľala na sociálnych sieťach. Na sebe mala károvanú sukňu, tričko a rifľovú bundu. Povedala, že sa cíti veľmi dobre.

@hannahwoodhams7#bodyshamingisnotokay #bodyshamingisntcool #hatepeople #noconfidence #hatemyself♬ original sound – Hannah Woodhams

Chcela sa pochváliť, koľko schudla

Predtým vážila 133 kilogramov a video, ktoré zdieľala na TikTok-u má už viac ako milión zhliadnutí. Dôvod je jednoduchý. Odhalila, že keď sa prvý raz ukázala v outifte, ktorý si predtým nedovolila obliecť, ľudia ju v komentároch kvôli postave poriadne urážali. Poukazovali na to, že aj napriek tomu, že schudla teda bohvieako nevyzerá a že by také oblečenie nemala nosiť. Po tom, čo sa na sociálnych sieťach rozplakala, však dostala toľko podpory, o akej sa jej ani nesnívalo.

Podelila sa so svojou cestou

„Je mi to veľmi ľúto. Rozplakala som sa. Zaslúžiš si oveľa lepšie, lebo si krásna.“ „Vyzeráš úžasne, ignoruj, čo hovoria ľudia.“ Hannah na sociálnych sieťach zdieľala celú svoju cestu chudnutia a popisovala diétu. Ďalej sa však rozhodla reagovať aj na prejavy lásky, ktoré sa jej dostali a je za ne vďačná. „Láska a podpora, ktorej sa mi dostalo od uverejnenia tohto videa, ma dodnes zaráža. Som tak vďačná a cítim sa tak milovaná… ďakujem.“

Najnovšie články