Muž odmieta spať s manželkou v jednej posteli. Skrýva sa za tým poriadne nechutný dôvod

Dana Kleinová

Foto: Pexels

Muž tvrdí, že už nedokáže spať v jednej posteli so svojou manželkou. Má na to jednoduchý dôvod. Podľa nej je však smiešny.

Článok pokračuje pod videom ↓

Ako píše portál Tyla, jeden muž sa obrátil anonymne na internet, aby zistil, čo si ľudia myslia o jeho situácii. Vysvetlil, že mu je nepríjemné spávať s manželkou v rovnakej posteli, keďže sa po príchode z práce nesprchuje. Je to podľa neho nehygienické, najmä keď pracuje v oblasti, kde prichádza do styku s telesnými tekutinami iných ľudí.

Foto: Pexels

Po práci sa nesprchuje

Manžel v príspevku vysvetlil, že síce je hrdý na to, že jeho manželka je gynekologička, nepáči sa mu ale predstava, že má na sebe cudzie telesné tekutiny, keď príde domov z práce. Pripadá mu to nechutné, obzvlášť, keď sa v ten večer neosprchuje, a tak s ňou odmieta ležať v jednej posteli. Namiesto toho už nejakú dobu spí na gauči.

„Požiadal som ju, aby sa pred spaním osprchovala, ale ona si myslí, že je to zbytočné a má pocit, že som nerozumný. Argumentuje tým, že nosí rukavice a robí preventívne opatrenia, aby sa vyhla akejkoľvek kontaminácii, a že si oblečenie pravidelne vymieňa,“ vysvetľuje muž.

„Stále sa však cítim nesvoj z potenciálneho vystavenia telesným tekutinám a nemyslím si, že je to neprimeraná požiadavka, aby sa pred spaním rýchlo osprchovala,“ pokračuje. Manžel zároveň povedal, že jeho manželka nechápe, prečo mu to tak prekáža. Dodal: „Moja žena si myslí, že preháňam a som smiešny, keď spím na gauči, ale nechcem ohroziť svoje pohodlie a zdravie.“

Prosí o radu

Najnovšie články