Toto vám nikdy žiadny muž nepovie do očí! 7 vecí, ktoré na nás muži nemajú radi, no sú príliš galantní na to, aby nám o nich povedali

Monizz

Hovorí sa, že každá žena je krásna iným spôsobom a nikto nikdy nenájde a ani nepomenuje ideálne krásnu ženu. Nedá sa nesúhlasiť. Ukázať prstom na ženu, ktorá je pre nás ideálom krásy neznamená, že s týmto ideálom sa bude zhodovať väčšina svetovej populácie. Krása je jednoducho mimoriadne subjektívny pojem.

Článok pokračuje pod videom ↓
pixabay.com

V zásade platí, že žena je najkrajšia, keď je usmiata, príjemná a upravená. Krásna žena je skrátka tá, ktorá sa o seba stará a nevyzerá zanedbane. Čo však mužov na ženách irituje? Existuje rebríček siedmych najdôležitejších aspektov, ktoré muži považujú za vyslovene neženské, asexuálne a nepekné. Problémom je však to, že mnohé z nás mnoho z toho robia.

Milé dámy, neverte tomu, že krása ženy spočíva v dokonalom mejkape, peknom účese a elegantnom oblečení. Aj tá najväčšia divoška, ktorá si na seba v živote nedá ani len púder a bude vždy nosiť len dlhé sukne, môže byť nádherná a éterická bytosť. Tak isto ňou môže byť elegantná femme fatale, ktorá miluje červený rúž a bez upravenej hrivy nevyjde ani vyniesť smeti. Nedostatky sú podľa mužov celkom inde.

Tetovanie a piercingy

Veľká väčšina mužov sa zhoduje v názore, že tetovanie ženám nepristane. Silnejšie pohlavie totiž v rezolútnej väčšine uprednostnilo jemnú ženskú pokožku, ktorá dokáže muža zvábiť do nepríčetnosti. Ak muži vidia potetovanú ženu, automaticky v ich hlavách začne svietiť kontrolka, ktorá v ich podvedomí signalizuje nečistotu. Pokožka ženy má byť podľa mužov hebká a jemná, nepomaľovaná, ale prirodzene voňavá, a čo je najzaujímavejšie, muži milujú na ženskej pokožke pehy. Pokiaľ ide o malé tetovania, muži sú veľmi tolerantní. Akonáhle však ide o väčšie plochy, väčšina mužov rezolútne krúti hlavou. To isté platí aj piercingy.

pixabay.com

Masívne ozdoby

Ak žena zo seba urobí vianočný stromček, mužov to skôr odrádza ako priťahuje. Reč bola v tomto smere najmä o masívnych šperkoch, ktoré upriamovali na seba pozornosť a takpovediac znevažovali prirodzenú ženskú krásu. Každému totiž zrak padol skôr na obrovský náhrdelník alebo náušnice, ako na ženskú tvár. Ak je toho navyše veľa naraz, v mužoch to vzbudzuje dojem lacnoty. V tomto prípade celkom platí, že menej je niekedy viac. Ak milujete veľké šperky, vešajte ich na seba s citom a v minimálnom množstve. Čím viac veľkých šperkov, tým horší dojem.

pixabay.com

Alkohol a cigarety

Väčšina mužov miluje ženy, ktoré sú nielen jemné a ženské, ale sa vedia aj slušne správať. Máloktorý muž túži po vlhkom bozku so ženou, ktorej ešte stále z úst ťahajú cigarety. V tomto smere platia výnimky na oboch fajčiarov. Vo všeobecnosti však muži uprednostňovali ženy, ktoré sa neopíjajú a nefajčia do nepríčetnosti a už vôbec nie na verejnosti.

pixabay.com

Prsia a podprsenka

Reč nie je o týchto dvoch aspektoch súvisiacich so ženskými prednosťami, ale skôr o ich pretŕčaní. Muži neznášajú, ak ženy ukazujú výstrihy a ešte viac, ak im z nich trčí čipka. Považujú to za lacné a vulgárne. Každý muž túži mať ženu len pre seba a akonáhle odhaľuje časti tela, ktoré má poznať len jeden, považujú to za odhalené tajomstvo, tým pádom je pre nich  žena nezaujímavá. Zvláštne, aké pudové pohnútky, nie? Faktom je, že takto to zariadila sama príroda. Pre človeka je prirodzená monogamia, s ktorou sa bezprostredne spája aj akési skrývanie intímnych záležitostí pred očami ostatných. Nuž a s tým nepochybne veľké výstrihy a trčiaca spodná bielizeň súvisí.

pixabay.com

Vulgarizmy

Každý nadávame. Je len málo ľudí, ktorí na dennej báze nepoužívajú bežné nadávky. Horšie to však je, ak žena nadáva neprestajne, verejne a navyše špinavo. To mužov viac odpudzuje ako baví a obscénny jazyk tak považujú za jednu z najhorších vlastností, akými sa žena môže prezentovať. Nadávať je dovolené, ale s mierou a vtedy, keď to dovoľujú okolnosti. Napriek tomu by muži údajne uprednostnili, keby z krásnych ženských úst vulgarizmy radšej nevyletovali.

pixabay.com

Chirurgické zásahy

Aj keď je to dnes módne, väčšina mužov neznáša umelé zákroky na ženskom tele. Vylepšené prsia potešia možno jednorazového partnera, no pravdepodobne nie toho, ktorý so ženou zotrvá celý život. Ak sa pre takéto niečo rozhodne, spravidla to nebýva pre krásu vonkajšiu, ale tú vnútornú. Pre porozumenie, spoločný pohľad na život a mnoho iných dôležitejších vecí. Jedna vec je spraviť zo seba umelú bábiku so zvodnými prsami a veľkými perami a druhá je nájsť si muža na celý život. Takí sa totiž väčšinou podobným ženám oblúkom vyhýbajú.

pixabay.com

Kreslené obočie

Maľované, príliš tenké, príliš hrubé, tetované či inak umelo dotvorené obočie považujú muži za hrôzu nad hrôzy. A musíme im uznať. Obočie je prirodzenou súčasťou ženskej tváre a možno povedať, že aj samo o sebe veľmi výraznou, keďže vo väčšine prípadov sa od farby pokožky dosť líši. Ak si teda z miesta nad očami spravíme dve čiarky, prípadne dve machule, v tom najhoršom prípade dve vtáčie krídla, nemôžeme sa čudovať, že sme mužom na smiech. Ako sa hovorí – prirodzenosť nadovšetko.

pixabay.com

Byť dámou  v dnešnej dobe, kedy je prebytok všetkého možného, nie je práve jednoduché. Média a spoločnosť nám tlačia, že musíme byť čo najkrajšie, najdokonalejšie a najzvodnejšie. Často je ale presne takáto predstava ženy len akousi šablónou modernej spoločnosti, ktorá sa veľmi ale veľmi vzďaľuje od pravdy. Ale, ako sa hovorí, koľko ľudí, toľko chutí. Čo poviete?

Pozri aj: Toto je dôvod, prečo princ William nechcel tretie dieťa. Ukazuje sa, že v kráľovskej rodine nejde všetko celkom hladko

zdroj: babskeveci.sk (M)

Najnovšie články