Matka sa po šiestich rokoch rozhodla zmeniť svojej dcére meno. Dôvod, prečo to urobila, vás dostane

Hyriaková Kristína

Foto: unsplash

Keď ľudia žiarlia, často sa vôbec nesprávajú rozumne. Matka sa rozhodla, že svojej dcére zmení po šiestich rokoch meno a môže za to úplne smiešny dôvod.

Článok pokračuje pod videom ↓

O príbehu informoval portál Mirror. Keď sa dievčatko narodilo, dali jej meno Maeve. Meno bolo nápadom jej manžela, a keďže sa jej páčilo, súhlasila s ním. Až po šiestich rokoch sa však dozvedela, že na výber mena mal dôvod. Mohla za to večera s kamarátom jej manžela. Keď mu povedala, ako sa volá ich dcéra, zvláštne sa zatváril.

Manžel jej o mene nepovedal

Začala sa ho teda vypytovať, prečo má taký divný výraz. Nakoniec vysvetlil, že Maeve bola priateľka jeho muža na vysokej škole, do ktorej bol veľmi zamilovaný, ale rozišla sa s ním. Aj keď žena vedela o nešťastnej láske, nepoznala meno ženy. Keď sa dozvedela, že nepriamo stála za výberom mena pre ich dcéru, veľmi sa nahnevala.

Potvrdila, že mala pokazený celý večer a vnímala to tak, že ich dcéra sa volá po žene, ktorú jej muž stále miluje, preto jej chce zmeniť meno. Manžel nesúhlasí, dcére je to vraj jedno. Tento príbeh vyvolal rôzne reakcie a väčšina ľudí si myslí, že aj keď jej muž nepovedal meno bývalej partnerky, nemalo by trpieť dieťa, ktoré to meno nosí už tak dlho.

Najnovšie články