Svojho syna má rada, ale nemyslí si, že je dobrý človek. Nádejnej neveste povedala, aby sa s ním rozišla, potom prišiel zlom

Dana Kleinová

Foto: Pexels

Scenár, keď rodič radí partnerovi svojho dieťaťa ukončiť vzťah, hoci má dobré úmysly, sa ľahko môže zvrtnúť do situácie plnej napätia a zranených pocitov. To sa stalo aj v tomto prípade.

Článok pokračuje pod videom ↓

Ako píše portál Brightside.me, mamička priznala, že hoci svojho syna miluje, nemyslí si, že je dobrý človek. Preto sa rozhodla poskytnúť synovej priateľke radu, ktorá spôsobila, že sa s ním rozišla. Teraz jej syn zúri a povedal jej, že prekročila hranicu. Ona si však myslí, že konala správne a jej syn by jej zničil život.

Foto: Pexels

Nemyslí si, že je pre ňu dosť dobrý

Mamička vysvetlila, že jej dvadsaťročný syn chodil s rovnako starou priateľkou Lily už tri roky. Zoznámili sa na strednej škole a vtedy vyzerali ako ideálny pár. Jej syn sa navyše o seba viac staral, no momentálne sa to stále viac zhoršuje.

„Milujem svojho syna a nerada to hovorím, ale neukázal sa ako dobrý človek. Má veľmi slabú pracovnú morálku, netúži získať prácu alebo ísť na vysokú školu a väčšinu času trávi hraním hier alebo párty. Lily, na druhej strane, je pravý opak. Je veľmi učenlivá, má ambície byť lekárkou, je veľmi dobrá plavkyňa a momentálne študuje na vysokej škole,“ vysvetlila mama ich odlišnosti. Teraz jej navyše ledva venuje pozornosť a mama si začala myslieť, že Lily si zaslúži viac ako jej syna.

Poprosila ju o radu

Najnovšie články