Luxus na dosah ruky. Príbeh značky, ktorá sa vám dostane pod kožu

Sponzorovaný obsah
Gucci produkty - Parfumované vody pre ženy

zdroj: Notino

Je jednou z najžiadanejších značiek tejto planéty. Obdivujeme ju už desaťročia a každá z nás potajomky túži vlastniť niečo s jej logom. Oblečenie, kabelku, parfum. To je Gucci.

Začalo sa tou dielňou na spracovanie kože

Písal sa rok 1921. Guccio Gucci miloval kone, a preto si otvoril obchod s výrobkami z veľmi kvalitnej kože a vybavením pre jazdu na jeho milovaných zvieratách. Pridali sa k nim aj tašky a kabelky. Stačilo niekoľko rokov a k jej fanúšikom sa zaradili hviezdy ako Grace Kelly, Audrey Hepburn a Jackie Kennedy. K dnešnej podobe viedla dlhá cena a Gucci už nehviezdi len na prehliadkových mólach. Logo dvojité G zdobí aj dekoratívnu kozmetiku alebo parfémy.

Kvalita nadovšetko

Pod taktovkou tvorivého riaditeľa Alessandra Micheleho značka kvitne a ponúka luxus pozostávajúci z tých najkvalitnejších ingrediencií. Či ste romantická, energická, moderná alebo sebavedomá žena, nájdete si pre seba to svoje. Parfumovaná voda Gucci Bloom je čisto kvetinová a nežná. Vďaka zemolezu, tuberóze a jazmínu je elegantnou a žiarivou, akou bude aj jej majiteľka.

Gucci Bloom - Parfumovaná voda pre ženy
zdroj: Notino

Ste silná a nezávislá? Potom sa podvoľte kúzlu Gucci Guilty Intense. Jej výrazné orientálne tóny vás zahrejú a zlepšia náladu. Keď doznejú tóny mandarínky a ružového korenia, ucítite fialky a orgován. Základom je ambra a pačuli, ktoré ju robia vôňou vhodnou na špeciálne príležitosti.

Gucci Guilty Intense - Parfumovaná voda pre ženy
zdroj: Notino

Skúšať treba na vlastnej koži

Unisex parfum je čoraz populárnejším a ponúkajú ho značky zvučných mien. Výnimkou nie je ani Gucci, ktorého parfumovaná voda Oud poteší mužov i ženy. Ocenia ju všetci s vycibreným vkusom, pretože sa neboja zanechať nezabudnuteľný dojem. Ucítite v nej sladučké maliny, hrušku a očarujúci orgován, ružu i pomarančovník.

Svoj názov nesie po vzácnom agarovom dreve, ktoré je veľmi drahou ingredienciou a nájdete ju v tých najluxusnejších vôňach. Gucci nie je len značka. Je to aj životný štýl tých ľudí, ktorí si skrátka vedia život užívať plnými dúškami.

PR článok Notino
0
Komentovať