Moje ruky boli suché a škaredé. Potom som však vyskúšala túto domácu masku. Opäť sú jemné a môžem ich vystavovať na obdiv

Lucia Mužlová

jewelpie.com

Ruky sú vizitkou každej ženy. Keďže sa dennodenne stretávame s umývaním riadu a rôznymi chemickými prostriedkami na čistenie domácnosti, vystavujeme ruky ultrafialovému žiareniu, zažívame hormonálne zmeny, na našich rukách sa to odráža. Toto všetko prispieva k predčasnému starnutiu, aj nadmernému vysušeniu pokožky rúk.

Článok pokračuje pod videom ↓
maskanaruky1
takprosto.cc

Dnes som si pre vás pripravila recept, vďaka ktorému budú vaše ruky opäť krásne a nemusíte ani nikam chodiť, pretože túto masku zvládnete aj v pohodlí domova. Účinne bojuje proti vráskam, vysušeniu, záderom a pigmentovým škvrnám.

Budete potrebovať:

rozmixované ovsené vločky

horúcu vodu

kyslú smotanu

olivový olej

Postup: 

Vločky nasypte do vriacej vody v pomere 1:1. Pridajte lyžicu kyslej smotany a rovnaké množstvo olivového oleja. Všetko dôkladne premiešajte. Zmes nechajte trochu vychladnúť a nalejte do gumených rukavíc.

Rukavice majte na rukách približne 15 až 20 minút a po aplikácii si ruky dôkladne umyte mydlom a teplou vodou a nakrémujte.

maskanaruky3
daxaspa.com

Masku aplikujte 2-krát do týždňa, až kým nebudú vaše ruky opäť vo forme. Už po prvej aplikácii tejto hydratačnej masky však budete vidieť prvé výsledky. Ruky budú jemné, pokožka mäkká a pružná a drobné ranky sa rýchlo zahoja. Podeľte sa o tento skvelý recept aj so svojimi priateľkami.

zdroj: babskeveci.sk (Lucia M.), takprosto.cc

Najnovšie články