Najtrendovejší účes leta 2018 vám opticky zoštíhli tvár, zvýrazní lícne kosti a uberie na veku. Takto šikovne ho zvládnete aj vy

Banana

Každý rok je v kurze niečo iné, no niektoré účesy nestrácajú na popularite ani dlhšie obdobie. To je prípad aj nasledujúceho účesu, ktorý vyzerá skvele aj vo viacerých variantoch. Vytvoríte ho rýchlo a jednoducho a výhodou je aj to, že jemná nedbalosť mu len prospeje. Nemusíte sa báť žiadnych zložitých postupov a dopriať si ho môžete aj keď máte dlhé, stredne dlhé alebo krátke vlasy. Pristane každej žene a zaručene s ním omladnete. Je svieži, ženský, zvýrazňuje pekné črty tváre, opticky zoštíhľuje a dokonale rozžiari. Vďaka nemu už nebudete žiadna šedá myška s nudnou frizúrou.

Článok pokračuje pod videom ↓

Princíp je jednoduchý. Stačí oddeliť vrchnú časť vlasov tak, že ich prstami alebo hrebeňom vyčešete smerom nahor. Tento účes nie je len pekný príklad, ako upraviť vlasy vo voľnom čase. Aj celebrity ako Rihanna, Jennifer Lopez, Beyonce či Bella Hadid, ktoré sú považované za skutočné módne ikony sa s týmto účesom veľmi často nechávajú odfotografovať na červenom koberci, gala večeroch a spoločenských podujatiach.

View this post on Instagram

– 24 hours in SKR @diormakeup –

A post shared by 🦋 (@bellahadid) on

https://www.instagram.com/p/Bf8eZJeBnsR/?taken-by=rihanna.today

https://www.instagram.com/p/BkMZDPDBvtw/?tagged=halfbun

Tento účes môžete variovať podľa toho, ako sa vám to najviac páči, podľa typu tváre alebo zostrihu vlasov. Rýchly variant je nebrať vlasy až od uší ale vyčesať nahor len vrchnú časť vlasov. Tie potom môžete zopnúť gumičkou alebo okolo nej ešte obmotajte úzky prameň vlasov, čím docielite viac elegantný look.


Veľmi obľúbený je aj u jednej zo sestier Kardashianových. Ak máte polodhlé alebo dlhé vlasy, pokojne si ešte vytvorte veľké padavé vlny. Zväčšíte tak objem vlasov, ukážete ich krásu a zároveň sa nemusíte rozčuľovať nad tým, že vám neustále padajú do tváre.

View this post on Instagram

❥ Monday Haze ❥

A post shared by Khloé (@khloekardashian) on

View this post on Instagram

Hrush x Justine

A post shared by Khloé (@khloekardashian) on


Klasická a najčastejšia verzia je podobná, vlasy však „zberajte“ až od horného bodu koreňa uší. Následne veďte líniu mierne šikmo hore až na temeno. Vlasy zopnite gumičkou a popoťahujte ešte viac smerom nahor. Čím vyššie budú, tým viac opticky zúžia tvár. Ak ich zopnete pevne, mierne vypnú pokožku a budete vyzerať naozaj sviežo.


Romantickejšia a elegantnejšia verzia je nevypínať vlasy vysoko ale nechať ich zopnuté vzadu na hlave. Môžete ich pekne zapliesť a vytvoriť si tak nežný účes napríklad aj na svadbu alebo romantickú večeru. Výraz krehkej víly docielite aj obyčajným zatočením prameňov, ktoré zopnete vzadu napríklad aj ozdobnými sponami. Ak chcete viac nedbalý a mladícky look, jednoducho vlasy vzadu zopnite do mierne rozstrapateného drdola.


Mladé dievčatá si najviac obľúbili variant, ktorý je typickým odrazom ulice. Trochu nedbalý, živý, no stále ženský s potrebnou dávkou akejsi drzosti. Vydvihnite nahor vlasy a zopnite ich do drdola tak, že začnete klasicky zapínať gumičku (ako pri cope) ale pred posledným pretiahnutím vlasov cez gumičku ich necháte v slučke. Najrýchlejší spôsob, ako si vytvoriť trendy účes do mesta.


Ak si vlasy zopnete vysoko na hlave a obmotáte ich prameňom vlasov, natupírujte ich a vytvorte im objem. Je to dobrá voľba aj pre ženy, ktoré chcú pôsobiť vyššie.

View this post on Instagram

💜 And here is our moonlightqueen i love her hairs and you I give 10/10 💜 ⭐🌙 @tutoriaisinspirations @longhair.goals @longhairsociety @blackcolorfeed #ari #ariana #grande #arianagrande #arihairstyle #arianahairstyle #arianagrandehairstyle #ariinstagram #longhairstyle #longhair #hairs #hair #beautyhairs #beautyhair #beauty #beautyfull #beautyfullhair #beautyfullhairs #arihairs #arianashairs #grandehairs #arianagrandehairs #balancehair #brownhair #brownhairs #longbrownhair #longbrownhairs #beautyfulllonghair #ari #ariana #grande #arianagrande #arihairstyle #arianahairstyle #arianagrandehairstyle #ariinstagram #longhairstyle #longhair #hairs #hair #beautyhairs #beautyhair #beauty #beautyfull #beautyfullhair #beautyfullhairs #arihairs #arianashairs #grandehairs #arianagrandehairs #balancehair #brownhair #brownhairs #longbrownhair #longbrownhairs #beautyfulllonghair #beautyfulllonghairs # beautylongbrownhairs #beautylongbrownhair # beautylonghair

A post shared by Amazing_Hairs (@amazing_long_hairs) on


Skvelý trendy účes, ktorý si dokáže vytvoriť každá žena má samé benefity. Aký variant sa vám páči najviac? Pokojne sa s nami podeľte o váš názor v komentároch.

Pozri aj: Do formy za 7 dní podľa jedálnička Kate Middleton. Aj po troch deťoch vždy štíhla figúra vďaka tomuto tajomstvu

zdroj: Jana, takprosto.cc

Najnovšie články