Slovenka s najväčšími prsami ukázala, ako vyzerala pred zákrokmi. Neuveríte, že ide o tú istú ženu

Dana Kleinová

Foto: Instagram (nicoletamoritz)

Kedysi sa pýšila titulom Slovenky s najväčšími prsami, dnes má aj najväčší zadok. Rodáčka z Martina sa snaží vyzerať ako bábika a vďaka svojmu vzhľadu si získala státisíce fanúšikov.

Článok pokračuje pod videom ↓

Nikoleta Moricová miluje vzhľad Bimbo Doll a jej výzor by sa tak dal opísať dvoma slovami – atraktívna bábika. Podľa informácií portálu Plus 1 Deň, Nikoleta do svojich 24 rokov ani nepremýšľala nad tým, že by podstúpila plastickú operáciu, keďže bola so svojím vzhľadom spokojná. Všetko sa však zmenilo, keď odišla na niekoľko rokov žiť do zahraničia a dnes má za sebou niekoľko plastických operácií a estetických úprav.

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Nikoleta Moricova (@nicoletamoritz)

Má najväčšie prsia aj zadok

„Moja prvá plastická operácia bola zväčšenie pŕs. Dokopy som absolvovala 6 plastických operácií a veľké množstvo estetických zákrokov. Momentálne mám prsné implantáty o veľkosti 1 050 ml, čo sú najväčšie možné dostupné prsné implantáty. Väčšie sa už len špeciálne vyrábajú v zahraničí. Dokopy som absolvovala 3 operácie pŕs a 2 operácie nosa, aby som dosiahla takzvaný baby nos. A potom mám ešte lip lift, čo je chirurgické zväčšenie hornej pery,“ prezradila kedysi Nikoleta pre Plus 1 Deň. Neskôr pre tento portál priznala, že plánuje mať ešte väčšie prsia a zamýšľa sa dostať na 1 500 mililitrov.

Dnes už je však všetko inak, keďže okrem najväčším pŕs na Slovensku sa môže pýšiť aj veľkým zadkom. Minulý rok totiž v Poľsku podstúpila zákrok BBL, ktorý preslávili najmä Kardashianky. Všetok jej tuk sa tak presunul do jej zadku a liposukciou sa jej vytvoril osí driek. Nikoletine prsia tak opäť vyzerajú o čosi väčšie oproti úzkemu pásu.

„Moja operácia bola veľmi náročná – odobrali mi až 8 kg tuku z brucha, chrbta a vnútornej strany stehien. Z toho tuku mi vytvarovali zadok a boky. Doktor urobil lifting zadku a do každej strany dal 1 100 ml tuku…“ vysvetlila Nikoleta pre portál PreŽenu.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Nikoleta Moricova (@nicoletamoritz)

Ako vyzerala pred úpravami

Najnovšie články