Tajomstvo obľúbeného českého herca je odhalené. Rád sa prezlieka za ženu a po prvý raz sa takto objavil na verejnosti

Dana Kleinová

Foto: Instagram (brzobohatyondrejofficial) / Profimedia

Známy český herec a hudobník, ktorý si na našich obrazovkách zasadol v minulosti na porotcovskú stoličku a zároveň bol hosťom rôznych šou, priznal tajomstvo. Po obvineniach bývalej manželky prezradil, že sa skutočne rád prezlieka za ženu.

Článok pokračuje pod videom ↓

Ako píše portál Blesk, bývalá manželka Ondřeja Brzobohatého Taťána Kuchařová tvrdila, že sa jej bývalý partner rád prezlieka za ženu. A ukázalo sa, že hovorila pravdu. Ondřej má totiž záľubu v dragu a svoje alterego nazval Tiffany Richbitch. A hoci sa takto predtým prezentoval len v zahraničí, konečne nabral odvahu, aby sa v prezlečení za Tiffany ukázal aj v Česku.

Vystúpil na pódiu

„Som veľký fanúšik aj drag queen. Môže to niekomu pripadať zvláštne alebo divné, ale ja sa pri tom skvelo bavím a náramne odreagujem. Rozhodne to nemá ale vplyv na moje duševné zdravie alebo moju sexuálnu orientáciu,“ vysvetlil k tejto kauze bývalý moderátor speváckej súťaže X-Factor.

A hoci očividne k tomu mala jeho bývalá manželka výhrady, jeho súčasná manželka Daniela Brzobohatá ho naplno podporila a zašla ešte ďalej. Ako píše portál Blesk, Ondřej ako Tiffany Richbitch nevyšiel v plnej paráde do ulíc sám. V blond afro parochni a v strieborných flitrovaných šatách spolu vyrazili do ulíc a je zrejmé, že jej podpora dodala Ondřejovi odvahu.

Podľa informácií Blesku sa totiž Ondřej objavil na 2. výročí show Hedwig a její Angry Inch v hlavnej role s Romanem Tomešem. Hudobník vystúpil na pódium prezlečený za Tiffany v čiernom korzete a blond parochni a spravil tam poriadnu šou.

Foto: Profimedia

Najnovšie články