Meghan Markle prezradila, že šetrí na vianočných darčekoch, to však nie je všetko: Rána sú ako víchrica

Kristína Hagarová

Foto: profimedia

Meghan Markle sa podelila o tipy na to, ako šetrí peniaze pri nákupe darčekov pre svojho syna Archieho.

Článok pokračuje pod videom ↓

Ako informuje portál Tyla, Meghan Markle vo svojom podcaste Archetypes prezradila, že v najbližších týždňoch bude svoju energiu venovať nakupovaniu darčekov, no zároveň dodala, ako sa jej podarí ušetriť pár dolárov na hračkách pre trojročného Archieho.

Foto: profimedia

Zaujímavé zistenia

Napríklad zistila, že pri nakupovaní hračiek je hračka pizze s feferónkami drahšia, ako je tá bez. Podrobne opísala aj chaotické rána, ktoré doma zažívajú. „Oba monitory zapnuté, aby som počula obe deti, najskôr dostať dolu Lili, neskôr Archieho, kým pripravím raňajky,“ povedala a dodala, že je pre ňu veľmi dôležité, aby raňajkovali spolu predtým, než Archie odíde do škôlky.

Foto: profimedia

Ich dni sú veľmi rýchle

Dodala, že je to ako víchrica. Zamyslela sa tiež nad tým, že nevie, ako to zvládajú ženy, ktoré po svojom boku nemajú partnera, aby jej pomohol. „Byť mamou znamená toľko práce,“ povedala.

Dodala, že keď ste k tomu všetkému ešte mamou, ktorá je spolu s partnerom stále na očiach verejnosti a posudzujú každý jej krok. Tvrdí, že od nej ľudia veľmi veľa očakávajú a keď neurobí dosť, cíti veľkú vinu.