Helena Vondráčková ukázala svoju tvár bez mejkapu a fanúšikovia sú nadšení. Má 76 rokov a vyzerá perfektne

Dana Kleinová

Foto: Facebook (Helena Vondráčková)

Speváčka aj v pokročilom veku nezanevrela na svoj sen a pokračuje v úspešnej kariére. K tomu patrí aj starostlivosť o samu seba a je vidieť, že Vondráčková presne vie, čo jej pristane a čo potrebuje. Hoci momentálne utrpela nešťastné zranenie, nik nepochybuje o tom, že už čoskoro sa vráti na pódium a zažiari tak, ako predtým.

Článok pokračuje pod videom ↓

Speváčka Helena Vondráčková sa pred pár dňami zranila. Informoval o tom jej manažér a manžel Martin Michal prostredníctvom jej sociálnej siete. Neskôr sa svojim fanúšikom prihovorila aj samotná speváčka a uistila ich, že hoci jej telo zdobia modriny a bolí ju zlomené rebro, jej zranenia ju neobmedzujú v dýchaní, čo je podľa nej pre spev zásadné. Momentálne je v domácej liečbe a pripravuje sa na piatkový koncert, na ktorom plánuje vystúpiť v plnom nasadení.

Z jej sociálnych sietí vyplýva, že aj pred zranením si Helena dávala na svoje zdravie dobrý pozor a užívala si zaslúžený relax. Vedela, kedy si má oddýchnuť a podľa fanúšikov pri tom vyzerala skvelo.

Udržiava si mladistvý vzhľad

Speváčka s každým príspevkom prekvapuje svojich fanúšikov. Hoci má už po 70, stále vyzerá skvelo. Nebojí sa ukazovať v plavkách, ani bez mejkapu a ľudia jej dokonca píšu, že vyzerá ako dievčatko.

Najnovšie články