Dagmar Havlová šokovala novým účesom. Ostrihala sa sama, reakcie ľudí hovoria za všetko, posúďte sami

Dana Kleinová

Foto: Profimedia

Hoci má herečka už 71 rokov, len ťažko by ste jej ich tipovali na základe jej vzhľadu. O to náročnejšie to bude teraz, keď zmenila účes a fanúšikovia tvrdia, že sa tým omladila. 

Článok pokračuje pod videom ↓

Herečka a bývalá prvá dáma Česka očividne túžila po zmene a namiesto návštevy kaderníctva sa rozhodla vziať osud svojich vlasov do vlastných rúk. Dagmar Havlová tak prekvapila fanúšikov novým zostrihom a nielenže sa ľudia stotožnili s jej historkou spontánneho strihania vlastných vlasov, ale nešetrili ani komplimentmi na jej nový vzhľad.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Dagmar Havlová (@dagmarhavlova_official)

Ostrihala sa sama

„Tak som si sama ostrihala ofinu,“ pochválila sa Dagmar na sociálnej sieti a hneď dodala: „No, bude mi to musieť opraviť kaderník, ale pre momentálny pocit, dobré. Jar volala po zmene.“ Herečka pritom o veľkých zmenách účesov vie svoje, keďže kedysi vymenila blond vlasy za ryšavú farbu, ktorú nosí teraz. A tak ako predtým to bola skvelá voľba, vyzerá to tak, že teraz opäť ulahodila svojim fanúšikom. Navyše sa s jej príbehom strihania ofiny mnohí stotožnili.

„Kto si sám nestrihal ofinu, nevie, čo je život! Milujem. Aj ja som si ju raz ostrihala sama, vtedy som prišla na to, že mi nepristane ofina, ale vám áno! Aj takáto,“ odkázala Dagmar jedna komentujúca a ďalšia sa hneď pridala: „Ja som si tiež vždy ostrihala sama, ale vždy to dopadlo oveľa horšie. Pristane ti to!“ 

„Veľmi pekné a omladli ste,“ napísala tretia. V komentároch sa navyše našla aj expertka, ktorá pochválila jej prácu. „Ako kaderníčka vám to musím pochváliť a neskutočne vám to pristane! V práci by som použila môj výraz „ako dievčatko“.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Dagmar Havlová (@dagmarhavlova_official)

Najnovšie články