Nová pieseň Dominiky Mirgovej je dokonalosť! Nesie v sebe silný odkaz rozprávky o Snehovej kráľovnej

Lucia Mužlová

Foto: Instagram (Dominika Mirgová)

Na slovenskú scénu prichádza úžasný muzikál Snehová kráľovná Tajomstvo zrkadla. V hlavných úlohách budú hviezdiť speváci a herci Barbora Švidraňová, Darius Koči, Majo Labuda, Romana Dang Van či Lucia Vráblicová.

Článok pokračuje pod videom ↓

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Dominika Mirgova (@dominikamirgovaofficial) on

Titulnú skladbu s názvom „Roztopím“ emotívne naspievala speváčka Dominika Mirgová. Nenechajte si ujsť premiéru muzikálu 8. decembra v Eurovia Aréne ŠH Pasienky v Bratislave. Potom sa muzikál vyberie za fanúšikmi po celom Slovensku!

Prekrásny rodinný muzikál na motívy Hansa Christiana Andersena je o sile lásky a priateľstva, ktorá dokáže roztopiť aj zamrznuté srdce a prebrať ho znova k životu. Slovenskí tvorcovia sa na jeho tvorbu odhodlali pred rokom a pol.

„Podnetom boli naše deti, okolie a dlhodobé vyhľadávanie nejakej kultúry. Takej tej hmotnej, reálnej. Aj keď sa to na prvý pohľad možno nezdá, deti sú presýtené televíziou, kinami a rozprávkami v nich. Doslova prahnú po zážitkoch, dobrodružstve, hudbe, po naozajstnom speve naživo a toto všetko im dokáže priniesť len kvalitný muzikál,“ prezradil Braňo Jančich, producent muzikálu.

Libreto k muzikálu napísala Miroslava Váhovská, Maja Glasnerová a Peter Oravec. Réžiu má na konte Peter Oravec. V hlavných úlohách sa predstavia speváci a herci Barbora Švidraňová, Darius Koči, Majo Labuda, Romana Dang Van či Lucia Vráblicová.

Takáto krásna je nová pieseň v podaní speváčky Dominiky. Už ste ju počuli?